Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam barátnőmben mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam barátnőmben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig az volt, hogy bármi problémája volt azt megbeszéltük és adtam tanácsot. Volt, hogy sírva hívott fel, hogy menjek át, mert kikészíti az anyja. 12 óra munka után is átmentem hozzá ha szüksége volt rám.

Most meg nekem van otthon problémám, apám részeges, elkölti a pénzt minden hülyeségre meg borra. Mostanában egyre jobban.

Elmeséltem neki és azt mondja, hogy többet ezt ne hozzam fel, mert nem érdekli és amúgy sem tud tanácsot adni.


Teljesen ledöbbentem. Komolyan elgondolkoztam, hogy van-e értelme tovább folytatni ha ebben se lehet rá számítani de persze ő elvárja tőlem, hogy meghallgassam a baját.


24F

Barátnőm 23L


2014. szept. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy beszéld meg vele... de nem tudom, hogy ha így reagálta le a problémádat akkor ehhez mit fűzne.

Bár az is lehet, hogy tényleg nem tud tanácsot adni, de attól még melletted állhatna néhány bátorító, vigasztaló szóval. :/

De ha ekkorát csalódtál, akkor csak te tudod most eldönteni, hogy ezek után tudnád e vele folytatni.

2014. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csk fél, mert erre nem lehet semmilyen tanácsot adni :(
2014. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 éve járunk egyébként.


De elég lett volna annyit mondania, hogy tanácsot nem tud adni de velem van meg szeret.

2014. szept. 15. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelme együtt maradni. Ha te az elvárásainak akarsz megfelelni azzal, hogy meghallgatod akkor te sem szereted.

Barátnőd pedig nem képes elfogadni az apád, amit megértek, de te sem őt választottad volna ha lehet. Viszont ő nem segít azon, akit elvileg a legjobban szeret.

2014. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neki (úgy érzi) nagyobb támogatásra van szüksége, és ő ezt valószínűleg nem tudja megadni vagy nem akar vele foglalkozni (olyan életszakaszban van, hogy túl sok van rajta, vagy nem elég érett hozzá). Inkább éretlennek mondanám.
2014. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!