Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átvert? Kiakadtam rendesen.

Átvert? Kiakadtam rendesen.

Figyelt kérdés

Egy régi barátnőmről van szó, nem vagyunk napi kapcsolatban, de heti egyszer-kétszer beszélünk. Tegnap kertelt, nem tudta, hogy mondja el de, csak kinyögte, hogy nagyon rossz helyzetben, van, a gyógyszerét sem tudja kiváltani, tudnék-e adni neki 3ezret kölcsön. Mondtam, oké, gyere a bolt mögé, ahol dolgozom. Jött is, odaadtam, köszönte szépen. Beszélgettünk, majd én kérdezem, most mit fogy csinálni, van valami dolgod, hová mész? Erre ő: Megyek akkor szoláriumba.

Basszus, nem azért, de azt mondta gyógyszerre kell a pénz, én szívesen adtam, de ez kicsit mellbe vágott... Én sem vagyok milliomos ha tudok segítek, de ez most milyen már???


2016. aug. 3. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott helyben kellett volna közölni vele, hogy "Azt hittem gyógyszerre kell a pénz, nem pedig szolira"

Lehet, hogy a maradék pénzen gyógyszert vett, de tény, hogy amikor kölcsön kért, akkor előre bele kalkulálta a szolit is.

2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bérletem van. Jó elején megvette, azóta valami közbejött, és most gyógyszerre sincs.

Vagy sose tudta beosztani a pénzt, csak eddig nem tudtad róla.

Ha ennyire zavar, egy régi barátnál már belefér, ha rákérdezel.

2016. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adtam, és kész. De azt hittem, hogy tényleg sz4rban van, gyógyszer meg stb. Szemrebbenés nélkül mondta, hogy akkor szoliba megy. Hát basszus...
2016. aug. 3. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hol éltem eddig de mióta fent vagyok ezen az oldalon, mintha egy új világ kapui nyíltak volna meg előttem... Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen emberek vannak :D
2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten mondta, hogy mosta akkor mehet szoliba. Még egy 3 kapszulás arielt is vittem neki, neki, mert nem tud mosni, annyira nincsen pénze. Nem vagyunk napi kapcsolatban, csak havi egyszer beszélünk. könyörgött, megsajnáltam.
2016. aug. 3. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a nő csak kihasznál téged. Ezentúl ne is beszélj vele.De amúgy veled is probléma van, hogyha a saját véleményed nem vagy képes megmondani neki. Máskor meg ha pénzt kérnek, indig kérdezd meg, hogy mire kell a pénz. De lehetőleg ne adj senkinek!
2016. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!