Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen volt nektek 8. -ban...

Milyen volt nektek 8. -ban otthagyni az osztályotokat?

Figyelt kérdés
12 vagyok és nem sokára itt a "vég" az életünk egy szakaszában és...nem akarom, hogy az a kis családunk széthulljon, úgy összekovácsolódtunk és most vége ennek. Mások szerint ez semmi extra, jönnek újak, mindenkivel megtörténik meg vannak akik elég bunkó módon fejezték ki. Lehet, hogy mindenki átesik rajta, de mégis fáj. Nektek milyen volt? Mi "vigasztalt" titeket?

2016. aug. 6. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt jó, mert a végére szoktunk össze, de aztán jött a középiskola, az annyi új élményt fog adni, hogy bőven kárpótol. Akivel pedig tényleg jóban vagy, azzal úgyis fogod tartani a kapcsolatot ezután is.
2016. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
örömtáncot jártam, hogy megszabadultam a sok gyökértől.
2016. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk nagyon rossz volt az osztályközösség, pont a mi osztályunkba került a suli összes qrvája meg az iskolkerülő drogosok..Örültem, hogy megszabadulok tőlük.
2016. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy vége lett. Sosem éreztem magam jól. Persze néhányukkal szoktam beszélni néha.
2016. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
örültem, hogy végre elmehetek, azóta se beszéltem szinte senkivel közülük. a gimnáziumi osztály sokkal jobb volt, ők inkább hiányoznak :(
2016. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, örültem hogy végre otthagyhatom őket. Alapjáraton nem is igazán kötődök az emberekhez, de ők kivételesen nagy gyökerek voltak. Sokkal jobb a gimnázium, nagyobb szabadság, érettebb emberek.
2016. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz
2016. aug. 6. 14:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkoriban még naiv voltam és örültem, hogy vége lett (én is gyakorlatilag örömtáncot jártam). Nagyon utáltam oda járni, de a középiskola valamilyen szinten még rosszabb volt.
2016. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog voltam. Mert végleg megszabadultam magukat menőnek nevezett tanulóktól.
2016. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha jó volt az osztályközösség, akkor valóban rossz élmény lehet egy ilyen. De tudni kell azt, hogy ez a rendje a dolognak, az iskolai osztályok nem tartanak örökké, te is tudtad, hogy egyszer vége lesz. Valahogy meg kell tanulni ezzel szembe nézni, az életben még sok ilyen dologban lesz részed, hogy elmúlik valami, és el kell engedni, tovább kell lépni. Tudom, ezt így könnyű leírni, de hidd el, a középiskola még jobb, nekem pl. általános iskolából már alig vannak emlékeim, pedig én is szerettem az ottani osztályomat, és emlékszem, elég nehezen tettem túl magam rajta, hogy vége lett, de aztán a középiskola jobb volt. Az egyetem pedig még jobb. Felnőtt korodban alig fog már számítani valamit az általános iskola.
2016. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!