Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha úgy érzed, hogy ok nélkül...

Ha úgy érzed, hogy ok nélkül kiközösítenek, hogy az addigi legjobb barátod elfordul, meddig mennél el a tisztázás érdekében?

Figyelt kérdés

Nagyon intenzív, sűrű kapcsolattartásos fiúbarátságról van szó, ahol az egyik fél minden látható és beazonosítható ok nélkül elfordult a másiktól. A másik próbálta párszor megbeszélni, jelét adni annak, hogy áll elébe a szembesítésnek is, ha hibázott, de csak mellébeszélés volt, terelés. Gyerekes elkomolytalankodás.

Én vagyok a magára hagyott fél, akit érzékenyen érint, hogy a legjobb barát szándékosan kerül. Ha találkozunk pl munka folytán, akkor tök rendes, normális, de soha nem hív sehová, nélkülem bulizik a korábbi baráti kör stb. Nekem rosszul esik, de nem akarok hülyét csinálni magamból. Volt hogy direkt bekérdeztem, hogy én tettem-e valami rosszat, de annyi volt a válasz, hogy "te mentél erre én meg arra" azaz nesze semmi...

Ha nem kellek, nem vagyok fontos, tudomásul veszem, de sajnos olyan ember vagyok, aki a nyitva hagyott kérdéseket nehezen viseli. Ha megmondják, hogy elszúrtam valamit, akkor legalább tudom, hogy mi az ok okozat összefüggés.


Kérdés: ki meddig menne el a tisztázás érdekében?


Ha erőszakosan bekérdezek, akkor hülyét csinálhatok magamból.

Ha nyelem a békát, és színészként eljátszom, hogy nem érdekel, akkor az meg nem én vagyok, csak magamra erőltetem.



2016. aug. 6. 18:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljes végső konklúzió: ha egy barátság igazi barátság, akkor nincs az a félreértés vagy megbántottság, amit ne lehetne megbeszélni, ha csak annyira futja az egyik félnek, hogy kerülgeti a másikat, sunnyog,stb, akkor erősen megkérdőjelezhető a kapcsolat barátság mivolta. Ennyi.
2016. aug. 9. 18:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen. De ezt már évekkel ezelőtt megbeszéltük privátban.
2016. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!