Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik a legjobb barátnőm....

Hiányzik a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel 4 éve vagyunk barátok, de mostanában nem töltünk annyi időt egymással, főleg mert iskola volt. Tudattuk egymással, hogy ez így nem valami jó és a szünetben mindenképpen több időt kell egymásra szánnunk. Mivel én mondtam neki, hogy én legtöbbször ráérek, nem írtam neki, hanem inkább arra vártam, hogy ő jelentkezzen. Lehet, hogy itt követtem el hibát, ugyanis egyszer sem keresett meg a szünet alatt és hétfőn már újra suli van. (Képeken láttam, hogy otthon volt, de legtöbbször másokkal töltötte az idejét). A másik ok, amiért nem írtam neki, az az, hogy nagyon sokszor én tettem meg az "első lépést" és szerettem volna, hogy magától eszébe jussak. De úgy látszik nem jött be. Mivel mostanában amúgy is kételkedtem ebben a barátságban, mert eléggé rossz emberek felé húz és az életmódja is kezdett kiakasztani, nem is lenne elvileg baj, hogy ez így alakult. De valahogy még is hiányzik, ha visszaemlékszem, hogy mennyi időt töltöttünk együtt, főleg a nyári szünetekben. Vannak más fontos emberek is az életemben, de ez sajnos eléggé letört és csalódott vagyok, mert ezek szerint nekem már nincs nagy szerepem az ő életében. Hogyan tudnám elfelejteni?

17/L



2016. aug. 13. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Baratkozz sokat masokkal. Ha lefoglalnak nem fogsz annyit ra gondolni.

Sajnos, ahogy leirtad latszik, hogy neki nem jelent/jelentett annyit ez a baratsag, mint neked, hiszen akkor tett volna erte.

Amugy azt mondtam volna, hogy esetleg probaljatok meg helyrehozni, vagy, hogy ne hagyd rossz tarsasagba keveredni, de ez is ket emberes dolog es ha ot ennyire nem erdekli, akkor nem is erdemes tovabb eroltetni.

2016. aug. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene elfelejteni? Emlékezz a sok közös jó emlékre és keress más barátokat :)
2016. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!