Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A jófiúkat miért nem tisztelik...

A jófiúkat miért nem tisztelik az emberek?

Figyelt kérdés
Miért nem veszik őket emberszámba, miért hívják őket utolsónak fel, miért vannak a lista alján amikor valamit szerveznek? Nem beszélve arról, hogy lányok totálisan lenézik őket. Miért baj az ha valaki jó, lelkiismeretes?
2016. aug. 29. 13:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

"Tényleg ezt is elvennéd tőlem?"

Én nem akarom elvenni tőled, szíved joga, úgy élsz ahogy akarsz. De egy közkeletű példával élve, ha hergeled az oroszlánt, a te hibád ha neked esik...


Nem azt mondom hogy pozitív az a viselkedés, amit egyes emberekről írtál, akik szeretik csesztetni a másikat. De ha te pedig szántszándékkal kierőszakolod belőlük ezt a viselkedést, az onnantól kezdve legalább annyira a te hibád is, ha nem jobban!

Mert amit írtál saját magadról, ott szó nem volt önvédelemről, egyszerűen túl kotnyeles vagy.

2016. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

"visszahúzódó és szelíd. Egyedül elvoltam magamban."

A kérdésben arról panaszkodsz, hogy kiközösítenek, aztán leírod, hogy te magad akartál egyedül lenni. Tehát megkóstolod a szart, aztán panaszkodsz, hogy szar íze van. Ez igazán logikus viselkedés.


Kiközösítetted magad, a társaid kívülállóként kezeltek, erre te erőszakkal válaszoltál. Ismét a logika bajnokát lathatjuk.


Te nem jó ember vagy, hanem aszociális. ne próbáld olyannak beállítani magad, amilyen nem vagy, még akkor sem, ha ez az egy eszközöd van az önsajnáltatásra.

2016. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Én is csináltam extrém dolgokat, de hál istennek baj nem lett belőle. Szerintem sokan átéljük ezt és elmegyünk az extrém helyzetekig, aztán otthagyjuk az egészet a fenébe, mert rájövünk hogy nincs értelme. Én mindig normális voltam, de velem sosem voltak azok. Ha aez a csürhe nevezi magát normálisnak akkor miért kell piszkálódni? Az egyik miért nem szól rá a másikra hogy hagyja már a gyereket, minek piszkálja már, kapott eleget. Úgyhogy az emberi szemétség, rosszindulat tényleg megmutatkozik. De én már túlléptem, és többre vittem mint ezek a hulladékok akik nethuszárkodnak és szidják az embereket ezerrel. Viszont érdemes erről a témáról beszélni, mert mint minden vírusnak úgy ennek is van ellenszere, illetve mód a megelőzésre.



Tulajdonképpen én nem haragszom egyik ilyenre sem, hanem teljes szívvel és lélekkel sajnálni tudom hogy az állatoknál is szánalmasabb a viselkedésük. Nem tudnak viselkedni és a legrosszabb helyzetekben pont ezek az egyének tudnak összeomlani, pánikolni, vagy épp pánikot kelteni amikor pont hogy hidegvérűnek és józannak kéne maradni.

2016. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
A szelídség és a kedvesség is egy forma, de nem kell mindig annak leni. Az ember jó ha megtart magának egy értékrendet, mindenkivel máshogy kell beszélni, meg kell tanulni beszélni az emberekkel. Nem lehet mindig kedvesnek és aranyosnak lenni. Igaz nekem elég nehezen megy az ilyesmi, főleg ha a másik fél tényleg viccet csinál mindenből és leég a pofád ha beszól valamit. volt már benne nem is olyan régen részem, elég labilis személy volt és a koliban sokan hülyének titulálták a gyereket a haverjaival együtt. A kondiba is csak üvöltözni járt le, párszor beszóltam neki volt hgoy viccből, de volt olyan is hogy kiakadtam rá és megmondtam neki a magamét, akkor emlékszem visszavett a szemétkedésből. De annyira nem volt kényelmes a vele való párbeszéd, és elkerülhetetlen volt sokszor mivel a szomszéd szobában lakott.
2016. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

32


Ja, te már az önsajnálatot sem engedélyeznéd meg a szerencsétlenül járt flótásoknak? Ennyi örömük se legyen igaz? Te aztán nagyon smucig egy ember vagy! Semmit nekik igaz?


Nem azért közösítettem ki magam mert nem lett volna kedvem emberekkel lenni, csupán azért mert nem volt kedvem olyan értékrendeket, normákat képviselő emberek között lenni. Inkább akkor már egyedül, gondoltam.


És én senkivel nem foglalkoztam, senkihez nem szólat, pláne nem kötöttem bele és szívattam senkit. Akkor milyen jogon tették ők ezt? Nem azt kell visszaadni egy személynek amit kapsz tőle?

2016. aug. 30. 13:52
 36/41 A kérdező kommentje:

31


Egyszer sem erőszakoltam ki belőlük ezt a viselkedést. Az volt a baj, hogy éltem. Már azt sem akarták. Ha egy szót szóltam, akkor az kiforgatták és hülyét csináltak belőlem és röhögött az egész osztály vagy társaság. Bármit tettem, ha épp megmozdultam egy kicsit, máris jött a szöveg: Nézzétek, megmozdult a halott!

Szóval nem hagytak lélegezni, élni. itt volt a baj. Nem voltam én semmilyen erőszakos ember. Csak magába forduló, megtört, kiábrándult.

2016. aug. 30. 13:55
 37/41 anonim ***** válasza:

"És én senkivel nem foglalkoztam, senkihez nem szólat,"


"nem volt kedvem olyan értékrendeket, normákat képviselő emberek között lenni"


Honnan tudod, hogy milyen értékrendet képviselnek, ha hozzájuk sem szólsz?

Egy csepp logika sincs abban amit írsz.



"Ja, te már az önsajnálatot sem engedélyeznéd meg a szerencsétlenül járt flótásoknak?"

Tőlem nyafoghatsz, mint egy kislány, de akkor ne csodálkozz, ha ezt szóváteszik, azon meg mégkevésbé, ha a tisztelet ellentétét váltod ezzel ki az emberekből

2016. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A jókkal mindig kib..sznak
2016. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Eléggé szeméttelepre való ez a szürke lovas lúzer meg gabriel mester, de abban tényleg igazuk van, hogy a jóság és a gyengeség nem ugyanaz. Szóval nem a jóság miatt nem tisztelnek, hanem a gyengeség miatt. Persze csak ostoba emberek csinálják ezt, mint a fentebb leírt kettő, az ő véleményük meg nem számít.
2016. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

39


Örülök, hogy nem egyedül gondolom ezt! Simán trollok.


Ami a jóság és gyengeség fogalmát illeti talán igazad van. Nálam lehet, hogy párosult a kettő, viszont szerintem azért volt így, mert egy kicsit megijedtem, hogy milyen világban élek és ezért elbizonytalanodtam :)

2016. aug. 31. 23:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!