Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne kezdjem...

Mit tegyek, hogy ne kezdjem el vagdosni magam?

Figyelt kérdés

16/F vagyok


Eddig nem vonzott a dolog, és szívből elítéltem azokat akik csinálták.. Igazából azóta nem változott semmi, ugyanolyan magányos-szerencsétlen vagyok mint korábban, ez eddig sem zavart és most sem érdekel. :D


Viszont találtam a szobámban három életlen kést, amivel unalmamban poénból próbálgattam, hogy mennyire viszik az alkaromat. Mivel totál életlenek voltak, ezért az eremet még véletlenül sem vágtam meg, sőt, a hegek is eltűntek egy nap alatt, szóval nem sok értelme volt, de valahogy azóta furcsa érzéseim vannak.

Tehát mintha szexuálisan izgatna a dolog, illetve a késeknél rájöttem, hogy ez "kellemesen fáj".


Kerestem itthon egy borotvapengét, és mikor csomagoltam ki, már akkor olyasmit éreztem, mint amikor szerelmes voltam, csak mintha ez szomorúság lenne, de mégis ugyanolyan kellemes.

Még nem vágtam meg magam, mert félek, hogy ott maradnának a hegek, azok alapján pedig elítélnének, de nagyon izgat a dolog..


Mit tegyek?


2015. aug. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Találj hobbit, kezdj gyúrni, kirándulj, fess, írj naplót.
2015. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van hobbim (naponta legalább 2-3 filmet megnézek, ez gondolom már hobbinak nevezhető), nemrég kezdtem el gyúrni, és rajzolni is szoktam. Más?


És kaptam egy privátot, de nincs lehetőségem megnyitni (hosszú lenne elmagyarázni miért nincs), szóval, elnézést de nem tudok válaszolni.

2015. aug. 17. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs de énis gyakran elgondolkozok azon hogy milyen szar az élet, meg minden, de inkább iszok meg cigizek, de nem fogom vágdosni magamat, ha már fiu vagy ne a kezed vagdicsold hanem idd le magad ha szarul vagy, mint egy normális, fiú, nem mint egy nyálpic aki abban leli örömét ha vágdoshatja magát, ráadásul biztos van olyan akinek miliószor szarabb lapot osztott az élet, és ijenkor annak kéne lennie hogy nem aszt nézed mi nincs hanem hogy mi van
2015. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy. Ha belevágsz és mélyen akkor eret is vágsz, és akár az életeddel is fizethetsz érte, ráadásul fáj (nekem olyan égető érzés volt és csalódás - nagyon mély depis voltam és szintén vágyat éreztem, de csalódtam. Nem volt meg az a leírhatatlan, kielégüléshez hasonló érzés mint boncoláskor v véradáskor, mikor a véremmel teli cső hozzáért a karomhoz... és az a meleg érzés hozzá... ) és a heg is megmarad, ami te esetedben egy pasin egy ilyen ok miatt nem túl izgató. Szóval inkább keress vmi olyan elfoglaltságot ahol kiélheted ezt a vágyad pl. barkácsolás, fafaragás stb. vagy ha van agyad a bioszhoz , kémiához, fizikához, akkor orvosi v kórboncnok és ott kiélheted a "vagdosási" kényszered és segítesz is vele és nem ártasz.
2015. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a filmeket, filmklubba is menj el, ne csak egyedül nézzed.
2015. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan mi ez a vagdosás mánia? Ez a 21. század "hereszúrkálása"? Ne értsd félre, nem bántani akarlak ezzel, csak nem értem, egyszerűen honnan jött ez a dolog. Én már 30 elmúltam, és a mi időnkben ilyen nem volt. Én ha depressziós voltam max. párszor lefejeltem az ólajtót és lagalább elkábultam tőle. Piára úgy se volt pénzem. Esetleg még néha csalánnal vertem ki.. na az durva volt nagyon, de megvágni magamat sose akartam. Egyszerűen eszembe se jutott volna. Elárulod mit érzel, mi vonz ebben téged?
2015. aug. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!