Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne kezdjem...

Mit tegyek hogy ne kezdjem magam vagdosni?

Figyelt kérdés
Regebben sajnos vagdostam magam azotta lealltam. Most kerultem gimnaziumba ahol eddig nem igazan erzem jol magam az osztalytarsaimmal nem jvok ki olyan jol csak isis. A fiu akibe azthiszem szerelmes vagyok es heteket beszeltunk es nem ir vissza csak megneze es hihetetlenul rosszul esik. Apukam meghalt anyukam keso este er haza a munkabol es ameddig nincs itthon a batyammal vagyok aki hetente megut ha "felidegesitem" az agyat. Ezek itan hatalmas vagyat erzek h ujra elkezdjem a vagdosast. Es nem tudom hogy higy akadajozzam meg.
2016. szept. 3. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ezekre a negatív válaszolókra. Semmi probléma azzal, hogy így érzel, csak azzal, hogy még nem tanultad meg kezelni. Kitartás!

nemtudomhanyadikválaszolóvoltam"segítek"kezdettel

2016. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Áron2222222 válasza:

Komolyan azt gondolod hogy jobb lesz? Komolyan azt hiszed hogy ez majd segít?

NEM, nem segít ne hidd azt hogy az majd segít hogy egy késsel beülsz egy sarokba és elkezded magad vagdosni annak reményében hogy jobb lesz, ezt felejtsd el most azonnal felejsd el. Szerintem fogalmad sincs arról hogy milyen lehetőségek várnak rád biztos vagyok benne hogy nem tudod, most elmondom neked hogy mi is várhat rád az életben lehetsz anya lehetsz sikeres dolgozó lehet nagymama láthatod ahogy a gyerekeid felnő nekem sikeresek lesznek ha akarsz lehetsz a világ legsikeresebb embere is csak tudod hinned kéne magadban tudod?

Amúgy attól még hogy hetente megüt a tesód apukád meghalt anyukád későn megy haza attól még történetnek jó dolgok. És ha nem szeretnék téged akkor szard le mért érdekelne téged hogy mit gondolnak rólad? 13/f

2017. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Áron2222222 válasza:
És bocs a helyesírási hibákért
2017. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Áron2222222 válasza:

#9

A helyett hogy felállnál a gép elől és a kezedet nyújtanád belerúgsz egy utolsó az összetört lelkébe, nem sírni kell hogy jaj de nyomorék hogy vagdossa magát Hanem segíteni kell neki nyújtani a kezed.

Tudod mihez kell a bátorság barátom? Tudod?

Felállni a gamer székből és segíteni a csapdábaesetteken. Ha meg nem segítesz a rászorultókon akkor legalább ne rúgj beléjük egy utolsót.

2017. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mindenki! Aki azt hiszi, hogy ez olyan dolog amit csak abbalehet hagyni, NEM. Ti nemtudjátok, hogy milyen az amikor érzed, hogy muszály, amikor nemtudsz ellenálni! És rohadtul ne pofázzatok névtelenül arról, hogy ő mennyire hülye, mert vagdossa magát! Ez alapján nem ítélhettek meg senkit!! Ugyhogy nagyon gondolkozzatok el ezen, és azon, hogy ha ilyen értelmes válaszokat adtok akkor kinek a lelkét teszitek tönkre! Ugyhogy vagy írjatok értelmeset vagy húzzatok vissza a játszótérre!
2018. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!