Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokszor van ugy hogy csak...

Sokszor van ugy hogy csak akkor jönnek oda hozzám barâtkozni ha éppen mincs ott a legjobb barátnö . Miért csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

#barátnő #barát #legjobb barâtnö #barâtsàgok
2016. szept. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamiért nem szimpi a népnek a barinő vagy pont félnek oda menni, mert túl jó a barinő.
2016. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig volt olyan is hogy oda mentem és probàltam baràtkozni de volt mindig vki akinek ez nem tetszett és az nem volt szép csaj ellenkezőleg és nem vagyok csunya sem !
2016. szept. 11. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy többségéhez egyáltalán semmilyen körülmények között nem mennek oda barátkozni!!!


Szóval te így is kiemelt helyzetben vagy, örülj neki, hogy odamennek, kezdeményeznek, mert ez nagyon ritka, és arra utal, hogy jó a kisugárzásod, nyitott-vidám személyiségre utal a testtartásod.

Ennél többet ne várj el!


Amúgy ha kettesben beszélgettek, és szeretnétek mást is beengedni a társalgásba, akkor érdemes ott is nyitottnak lenni, tehát nem egymással szemben álltok, hanem úgy, mintha ott lenne egy 3. ember is (vagyis egyelőre csak a helye).

És természetesen nyugodtan beinvitálhattok a csevejetekbe ti is akárkit :)

2016. szept. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!