Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem lenne a gond?

Olasz93 kérdése:

Velem lenne a gond?

Figyelt kérdés
23 eves srac vagyok. Regebben sok baratom volt, egeszen addig a pontig amig ki nem koltoztem kufoldre.3 evig eltem kint, aztan ugy 1 eve hazakoltoztem. A baratok mind elmentek. Igazabol 2 igaz baratom maradt, de sokszor ugy erzem ,hogy ok is hanyagolnak.Uj baratokra pedig egyszeruen nem tudok szert tenni. Az emberek ebben a korban mar eggyaltlaan nem baratsagosak, sot nagyon zarkozottak. Vagy velem van a gond?

2016. szept. 16. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond. 20 éves kor felett már tényleg más az élet, mind anno tizenévesen. Ilyenkor az embereknek általában már van egy baráti köre, vagy párkapcsolata és kevésbé van rászorulva az ismerkedésre, vagy egyáltalán nincs is rád ideje. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem fogsz barátokat találni, de időbe telik. Viszont annyi pozitív oldala is van a dolognak hogy ennyi idősen az emberek inkább már tartós barátságok kialakítására törekszenek, szóval akivel most úgy igazán összebarátkozol az nem fog elfelejteni, ha adott esetben mondjuk különb városba költöznétek vagy valami.
2016. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!