Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy bunkóság volt tőlem?

Nagy bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom, aki nemrég szakított a barátjával, beszèlgettem vele erről és megcsókoltam. Igazándiból nem zavarta meg semmi, csak én kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt.
2016. szept. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bunkosagnak nevezném

De nem szép dolog

Tipikus gyerekes stílus

Szerintem többet érzel mint barátság

Beszéld meg vele

Mi történt a csók után? Azóta beszéltetek

2016. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért csókoltad meg?
2016. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem nagyon tudom mi volt az oka, csak valahogy talán tényleg igaz, hogy lehet hogy többet érzek iránta, de nem vagyok benne biztos benne.


Egyébként még beszéltünk utána természetesen, de neki is ugyanezt mondtam, hogy lehet hogy többet érzek iránta. Igazándiból nem nagyon hozom fel, hogy ezt a témát firtassuk, mert most így belegondoltam hogy hülyeség volt

2016. szept. 19. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakítottak. Utána már nem jár senkivel, és őt sem zavarta, szóval nincs semmi baj. Ha nem szakítottak volna akkor lett volna gond.

Nem értem miért érzed magad kellemetlenül.

2016. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!