Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha aggódom valaki...

Moncsi1234moncsii kérdése:

Mit tegyek ha aggódom valaki miatt?

Figyelt kérdés

Mit tegyek??

Régen nagyon jó barátnőm volt, de azóta elmaradtak a beszélgetések (a találkozások azért mert elköltöztem 300kmt)

Most van egy haverom akivel ismerjük a srác össze szeretne jönni vele, próbáltam a lánnyal beszélni ezért is és mert tényleg jó baratnők voltunk és hiányzik!

Tudni kell róla, hogy nehezen beszél az érzéseiről, erősen introvertált a lány, én pont ezt imadtam benne mert akikkel szóba állt azokban tényleg megbízott.

Érzem, hogy valami nagyon rossz miatt változott és még jobban bebújt a saját kis világába. Féltem, mit tegyek?



2016. szept. 20. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

És a te világod milyen, nem kellene inkább azzal foglalkoznod?


Bár önzésnek tűnik, de alapvetően és elsősorban mindenki csak saját magáért felel, és nem másokért. Nem mehetsz más helyet bőrtönbe, és nem írhatod meg helyette a ZH-t sem, még akár mennyire is sajnálod.


Hibázol ha megporbálod ráerőltetni magadat, és azt mondani ez nem helyes, és ezt nem így kellene csinálnod. Csak egy dolgot csinálhatsz, hogy felkínálod neki a segítségedet! Ha ő úgy érzi, hogy szüksége van segítségre akkor talán élni fog vele. De az is lehet nem tőled fog segítséget kérni hanem valaki mástól, valakitől akiben jobban megbizik, vagy jobban ad a véleményére. Az útját mindenkinek saját magának kell járnia, és a hibák nem mások mint tapasztalatok, azon át kell rágnija magát az embernek mert különben megint szembe fog jön és újra és újra. Ha mégis segítséget kér akkor se utat mutas neki hanem alternatívákat, hagyd rá a döntést, hagyd meg neki a választás lehetőségét.

2016. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az én világom rendben van! Boldog és kiegyensúlyozott! Nincsennek lelki problémáim és egyéb se nagyon akad!

Köszönöm a segitseget igen ezt tettem! És bevált!

2016. szept. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!