Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túltolom?

Szerintetek túltolom?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány barátom, aki ritkán iszik, és akkor még nyitottabbá teszi az alkohol, szóval kb minden második sráchoz odamegy. Nem is lenne baj ezzel az egésszel, ha nem csinálna olyan dolgokat ilyenkor, ami egyébként meg se fordulna a fejében. Na most attól tekintsünk el, hogy én próbálok közeledni a leányzóhoz, nagyon kedvelem, így egyértelmű, hogy kicsit a féltékenység is szerepet játszik az egészben amikor 2 percenként más csávónál látom.


A közeljövőben megint együtt leszünk pár napot egy nagyobb társaságban, és most hogy nem egy megrázkódtatás is érte (gondolok itt arra, hogy nem szokott inni, így teljesen kifordul magából és így próbálja oldani a feszültséget) félek, hogy ha megint iszik akkor olyan dolgokat fog művelni, hogy másnap a földbe süllyedne szégyenében. Én meg úgy érzem, hogy mint a barátja, muszáj védénem saját magától, de nem tilthatom el se az italtól, se a társaságtól.


Néha nem tudom eldönteni melyik a kevésbé rossz: ha hagyom hogy csináljon amit szeretne, vagy vigyázzak rá... nem szeretném ha úgy érezné hogy akadályozom a szórakozásban, kalandozásban, de ha hagyom hogy szabadon élvezkedjen kedvére, akkor másnap nem mer előbújni a szobából...



2016. szept. 26. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

És?

Veszi a lapot a csaj?

A kozeledésedet?

Mivel nem vagy az apja,de még csak a barátja sem,így nem nagyon szólhatsz bele,mit csinál.

Annyit tehetsz,hogy vigyázol rá, ne keveredjen bajba.

Még esetleg annyi,hogy józanul beszéld meg vele,mit tehetsz,és mit nem,ha elszalad a paci vele...

2016. szept. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SenkiAlfonz2 válasza:

szerintem józanon beszélj vele erről de ne itt vigyáz rá olyan nyira szórakozatok lesz ami lesz...


Ha viszont részegen kezd a ló ujra elszaladni avatkoz közbe és anyi piát ne engedj neki legurítani hogy anyira káó legyen hogy egy figyelmeztetés nem elég h leáljon (ha ilyen átmenet nincs akkor nem tudom inkább józanon tegyél többet de akkor már tanácstalan vagyok próbálgasd azért az eszét minimálisan megmenteni az alkoholtol. Szóval egy mondat mint kakuk tojás nem kell apja ként félteni de mint a barátja próbáld megakadályozni a kínos estéket)

2016. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!