Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért nem akarja...

Szerintetek miért nem akarja egy fiú, hogy egy lány barátja vegyen neki valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit mindketten ismerünk egy lány barátommal. Neki megengedi, hogy vegyen valamit. Pl. megkérni, hogy vegyen neki a lány valamit. Mikor én is megkérdezem ugyanúgy barátian, hogy vegyem-e meg neki, amire szüksége van, akkor azt mondja, hogy nem kell, köszi. Tőlem csak azt akarja megtudni,hogy hol tudja megvenni azt,ami neki kell.
2016. szept. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem akar lekötelezett lenni számára közömbös személy irányában, aki jelen esetben te vagy.
2016. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt nem értem még, hogy akkor ő miért vesz nekem innivalót,meg miért adja oda a pulcsiját, ha fázok? Ő adhat nekem, de én ne adjak neki?
2016. szept. 29. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok teljesen benne biztos de szerintem érez valamit irántad. Már jártam én is így. Most a párom. Akkor mindig adott nekem valamit (pulcsi,csoki,pénz...... bármit ami kell) de ha én szeretem volna adni neki valamit mindjárt mondta hogy nem szükséges meg hogy köszöni de majd megoldi stb. Sose szerete ha én fáradozok inránta. De most már jól kijövünk. Vagy lehet hogy barátként fontos vagy neki.
2016. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!