Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm miért viselkedik így?

Barátnőm miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
na szóval barátnőm most azért haragszik rám mert én a hétvégén más barátnőmnél voltam hozzá meg nem mentem el... De ebben az a csúcs hogy én hívni szoktam egy csomószor hogy menjünk el lógni valahova vagy jöjjön el hozzánk de akkor meg nem akar el jönni hanem inkább kifogásokat talál ki.De ha meg már mással vagyok akkor az meg már baj neki és egyből mérges rám.Meg a múltkor is képes volt azt hazudni hogy én kibeszéltem őt csak azért mert én mással is barátkozom.Szerintetek miért csinálja eszt ?
2016. okt. 1. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagy meséljek el neked egy történetet :)

Egyszer egy kutató talált egy lámpást. A lámpásból előjött egy dzsinn. Aztán a következő párbeszéd zajlott le:

Dzsinn: Mivel kiengedtél ebből a lámpásól lehet egy kívánságod.

Kutató: Szeretnék egy hidat Anglia és Franciaország között.

Dzsinn: Olyan régóta bent voltam ebbe a lámpásban, még nem vagyok formában, nem lehetne valami egyszerűbbet kérni?

Kutató: Szeretném megérteni a nőket.

Dzsinn: Hány sávos legyen az a híd?

2016. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Leszbi a barátnőd , és féltékeny : szoval vidd ágyba : puszi
2016. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!