Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a sértődés a legjobb...

Jogos a sértődés a legjobb haverom részéről, amiért lemondtam a sörözést vele?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb haverommal már egy hónapja nem tudtunk találkozni, végül összeültünk volna sörözni. Ő másik városban lakik én meg elkezdtem dolgozni így kevés a szabadidőm. Pár nappal a sörözés időpontja előtt kitaláltak a régi osztálytársaim akiket bírtam egy programot és pont arra a napra esett. Így inkább azt mondtam a legjobb havernak hogy tegyük későbbre a sörözést mert most egy olyan program jött közbe amire mindenképp érdemes mennem, mert ritkán van ilyesmi. Megpróbáltam elintézni, hogy jöhessen ő is de már így is többen lettünk volna a kelleténél, így nélküle mentem.

A legjobb haverom aztán megtudva, hogy inkább elmegyek másokkal szórakozni nagyon megsértődött és azt mondta, hogy nem ezt várta egy baráttól. Pedig megpróbáltam elintézni hogy jöhessen ő is. Neki nincs nagyon társasága ahova eljárhatna így ha velem nem tud jönni valahova akkor javarészt egyedül van. Most nem is akar hallani a sörözésről, pedig tényleg elmentem volna vele legközelebb.


2016. okt. 2. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2016. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2016. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De sörözni bármelyik héten elmehettünk volna utána ilyen közös program meg ami a volt osztálytársakkal volt egy évben max egyszer van.
2016. okt. 2. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is megsértődtem volna, így teljesen jogos a haverod sértődése.
2016. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogos. Ha elígérkezel egy helyre, a másodikra kellett volna nemet mondani. Pláne ha a legjobb barátodról van szó.
2016. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. Azért gondolj már bele abba, hogy milyen sz@rul eshetett neki. Mennyire várhatta már, hogy találkozzatok, erre lemondod csak azért, hogy te másokkal szórakozz, miközben Ő a legjobb haverod. Te hogy éreznéd magad, ha fordítva lett volna?


"Neki nincs nagyon társasága ahova eljárhatna így ha velem nem tud jönni valahova akkor javarészt egyedül van." Meg tudom érteni szegénynek az érzéseit. Legközelebb legyél sokkal meggondoltabb, és ne bántsd meg.

2016. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogos.

Vele már egy hónapja nem találkoztál. Volt megbeszélt időpont a találkozótokra.

Néhány nappal előtte jött egy másik ajánlat, ami miatt lemondtad a barátoddal való sörözést.

Nagyon is jogos a sértődése, mert ebből neki az jön le, hogy hol helyezkedik el a te szemedben a rangsorban: valahol hátul.

Nem mentség az, hogy próbáltad elintézni, hogy ő is mehessen. Amúgy gyanítom, hogy nem ment volna, mert mivel te ismered a volt osztálytársaidat, ő nagyon háttérbe szorult volna.

2016. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos akkor a másik oldal,legjobb barátnőmmel megbeszéltük,hogy találkozunk x napon. Sokat dolgoztunk mindketten ő el is költözött pont akkor. Szóval 4-5 hetente tudtunk pár órára találkozni.

Egyszer lemondott egy ilyen csajos napot, pont arra a napra vettem ki szabadnapot amikor ő is szabad,mert ők nem variálhattak,csak kiadták. Nekem rugalmasabb volt a munkahelyem ilyen szempontból. Mi 2 héttel előtte beszéltük meg.


Erre előtte való nap ír,hogy egy rég nem látott volt kolléganője is szabad és mivel ezer éve nem találkoztak így vele talizik, a mi találkánkat meg elhalasszuk. Utána 2 hónapig nem tudtuk megoldani a találkozót vagyis megtudtuk volna oldani csak egyszer direkt lemondtam. Szóval k..a szarul esett. Direkt kivettem azt a napot miatta,hogy együtt lehessünk!!!

Nekem is rögtön az jutott eszembe,hogy egy volt kolléganője fontosabb, mint én a legjobb barátnője? Meg eleve az,hogy megbeszéltük előtte már.


Jogos a megsértődése.


De nyugi idővel megbékél.


Én is megbékéltem,mert én annyira szeretem barátnőmet,hogy hosszan tartóan nem bírok rá haragudni.

Ne zargasd,adj neki időt!


Máskor meg ha elígérkeztél legjobb haverodnak akkor ne találkozz másokkal. Tök bunkó dolog.


Én tök jóban lettem kolléganőimmel (új helyre kerültem) egyikkel tök jó barátnői viszonyban lettem. Hívtak bulizni,ott alvási lehetőséggel stb. Pont egy jó szórakozóhelyre mentünk volna, hosszú idő után végre igazán bulizhattam volna. De mondtam,hogy 1 hete megbeszéltem legjobb barátnőmmel,hogy beülünk vhová iszogatni. Végülis nálunk pálinkáztunk. Mégsem bántam meg,hogy vele maradtam. Nekem van fontossági sorrendem. Míg nincsen párom. Addig ő első helyet foglal (persze család tagok a legelsők) el az életembe. Ha neki elígérkezek nem ígérkezek el máshová!


Sőt régi oszt.társaim engem is hívtak bulizni, de nem mentem,mert akkor is vmi le volt beszélve barátnőmmel.

2016. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már rohadt sokan leírták, de azért az én véleményem is az, hogy nagyon is jogos.
2016. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!