Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos hogy egy...

Szerintetek jogos hogy egy barátom ezért megsértődött rám? Tényleg g*eci vagyok?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Annyit tudni kell hogy nagyon rendes, de nincs szerencséje párkapcsolati téren, mert elég különc. Most speciel vett két jegyet még régebben egy rendezvényre hogy majd elhív valakit. Három csajt is megpróbált elhívni, de egyiknek se volt ideje vagy kedve. Ezért felajánlotta hogy ne menjen kárba a jegy menjek vele. Szerintem kedves gesztus volt tőle. Majd megjegyezte, hogyha nem akarunk egyedül menni nyugodtan hívjak másokat is, esetleg valami csajt is hozhatok magamnak. Én gondoltam miért is ne. Gondoltam hívok magammal még valakit és max fizetem a jegyét. Még utolsó pillanatban is sikerült elsőre elhívnom egy lányt akivel nagyon jól éreztük magunkat, és úgy néz ki hogy nem ez lesz az utolsó közös kikapcsolódás.

Utána a haverom elmondta hogy neki ez nagyon nem esett jól, hogy ezzel csak még érzékeltetem vele hogy neki sose sikerül senkit se felszedni, és hogy azt poénból mondta mert bízott bennem és nem hitte hogy tényleg meg is csinálnám. Csak az van hogy én teljesen azt hittem hogy komolyan gondolta, és nem akartam megbántani. De abban se vagyok biztos hogy egy ilyet a lelkemre kéne vennem.

Mit gondoltok erről?


2016. okt. 8. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a barátod hülye.

Ha azt akarja, hogy ne vigyél senkit, akkor mondja azt, ne játszmázzon.

2016. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, ha megbántódott. Főleg akkor, ha a közös programon végig a lánnyal foglalkoztál, ő pedig úgy érezte magát, mint egy pótkerék egy randin.


Azzal jársz a legjobban, ha bocsánatot kérsz tőle, a jövőben pedig kettesben randizol a számodra szimpatikus lányokkal.

2016. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2016. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy miképp alakult így, de te jól elvoltál a csajjal, ott egy harmadiknak nincs helye.

Két jó megoldás lehetett volna: te nem viszel senkit, csajt meg pláne nem, így tekintettel vagy a barátodra; vagy a barátod van annyira barát, hogy a két jegyet felajánlja neked és azt viszel, akit akarsz (még talán őt is beleértve), így ő van tekintettel rád.

2016. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság a jövőre nézve: ne randizz valakivel úgy, hogy hármasban vagytok, mert taplóság.


dupla randi ok, de hármasban. Gondoljál bele, hogy te hogyan érezted volna magad a helyében.

2016. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gonodolom nem akart bunko lenni ezert mondta hogy nyugodtan hivhatsz barkit, de ilyenkor alap dolog hogy nem hivsz senkit. ennyi erovel szegeny biztositott neked egy ingyen jegyet, es o meg siman elmehetett volna egyedul is. De teged is meglehet erteni hogy azt hitted hog hivhatsz valakit, csak hat nem mindent kell szo szerint erteni :/
2016. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát ez vicces😂 ő mondja, hogy hozhatsz valakit erre még ő van megsértődve. Igazuk van azoknak a kommentelőknek, akik a "felesleges harmadiknak" tüntetik fel a barátod, és a békülést javasolják, én is ezt tudom neked mondani, legközelebb (ha lesz) kérd ki ilyenről a véleményét.
2017. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!