Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom ezen megsértődött, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ezen megsértődött, én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt A második évfordulónkon bevallotta,hogy a kapcsolatunk elején még összejárt az exével - ezért szakítottam vele,hallani sem akartam róla.

Elköltöztem tőle,külön voltunk fél évig (folyton bombázott a bocsánatkéréssel,meg szerelmi vallomással,együtt vagyunk megint 2 hónapja).


A szakításkor anyukámhoz rohantam,kibeszéltük,szidtuk a srácot,és annak is nagyon ellene volt,hogy kibéküljek vele -Ezt elmondtam a barátomnak ma.

most nem beszél velem,mert szerinte az én hibám,hogy anyám s3ggf3jnek tartja őt,és hogy ő sosem rohant anyucihoz sírva minden problémánkkal stb

de kihez rohantam volna?és KI okozta a problémát amúgy is..

:(


2016. jún. 23. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A te hibad az, hogy ilyenek utan meg vele vagy, es utana megint meglepodsz hogy egy idiota s**ggfej. Minek jo ez neked? Mit varsz egy ilyen minosegu embertol aki mar leszerepelt elotted?
2016. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem rossz ember ő
2016. jún. 23. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor ne panaszkodj.
2016. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

"nem rossz ember ő"


Akkor miért hagytad el ha nem rossz ember? Akkor sem volt rossz ember ezek szerint amikor az exével összejárt. Vagy akkor hirtelen az volt, most meg h lehiggadtak a kedélyek már egy angyalka? :) Bocsi, de s3gget csináltál a szádból. Anyukáddal (akinek semmi köze sincs hozzá lényegében) elmondtátok őt gondolom mindennek, aztán csodálkozol, h a barátod ezen felmérgesedett? Ne csodálkozz... Nekem se esne jól, ha a párom az anyukájával elszidna engem, aztán meg minden happy...

2016. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok még egy kapcsolathoz.
2016. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem bocsánatot kell kérni - legalábbis nem elsősorban -, hanem a muttert leállítani, ha ezen pörögne.


Máskor meg nem kiteregetni a szennyest.

2016. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"most nem beszél velem,mert szerinte az én hibám,hogy anyám s3ggf3jnek tartja őt"

Tán te feküdtél le az exével..? Ja nem, az ő volt. Akkor hát anyukád és mindenki szemében ő maga szerepelt le.

2016. jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hironnad ***** válasza:
37%

Te sem örülnél ha az anyósod szidna a barátoddal bármilyen okból kifolyólag. Kérj bocsánatot, ahogy ő is tette, ez a legegyszerűbb, aztán minden ok lesz.

Ha elfogadsz egy tanácsot, az anyukád helyett keress egy barátnőt, és sírj neki, abból nem lesz gond. Akármi feszkó van szülőkhöz nem érdemes menni vele, mert aztán ha lenyugszanak a kedélyek, ők még tovább viszik a balhét, mikor ti már rég elfelejtettétek.

2016. jún. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi minden választ.

ő kért bocsánatot végül.

2016. jún. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!