Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a barátom...

Szerintetek jogos a barátom haragja?

Figyelt kérdés
Tegnap össszevesztünk azon hogy elmondtam az ofimnak hogy csúfol meg hogy ez engem nagyon zavar. Amikor a barátom ezt megtudta ideges lett rám, spiclinek és minden felé kutyának nevezett.. szerintem ez nem volt helyes tőle mert én úgy gondolom h pontosan neki kéne bocsánatot kérni amiért csúfolt és ez nekem rosszul esett, nem? Ti hogy látjátok?

2016. okt. 12. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy látom, hogy te nem tudod mit jelent a barátság. Nem ezt.

A kis hülyére hagyd rá, majd felnő egyszer és szégyellni fogja magát a mostani viselkedése miatt. Reméljük.

2016. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyre gyakoribb itt a gyakorin, hogy a gyerekek az őket bántó barmokat barátoknak és haveroknak tartják. Talán azt hiszik, hogy ez a természetes viselkedés egymás közt?
2016. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha csúfolt téged, olyan szinten ami nem vehető poénnak szóval nem úgy hogy valamit elszúrsz, ő látja, kinevet és azt emlegeti poénból, hanem rendesen gúnyol valami külső, belső tulajdonságoddal akkor nem kéne barátodnak nevezni. És nagy ívben tojni rá hogy neki rosszul esett.

Viszont ha baráti hülyülés volt te meg ezért beköpted és kapott érte, mert az oszi azt hitte hogy komoly akkor nem is csoda hogy megsértődött.. Az a baj nem tudom mivel csúfolt, ha tudnám akkor megmondanám neked hogy ki a hibás. Legalábbis szerintem.

Mivel csúfolt, mit mondott rád?

2016. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Aki csúfol, az buta.

Aki magára veszi, az még butább!

2016. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de milyen barátság az, ahol a másik csúfol?? Miért nem neki szólsz, hogy ezt talán nem kéne. Aztán még ő van felháborodva? Ez az egész úgy hülyeség, ahogy van.
2016. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A bőr színemmel csúfolt. És afrikainak nevezett de ez engem már nagyon bántott. Fali újságunkra is már ilyeneket pakolt ki.
2016. okt. 13. 07:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Barát? Én itt barátot sehol nem látok...
2016. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen ebben az esetben nem nevezheted barátodnak szóval tegyél rá hogy megsértődött!
2016. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos vannak ilyenek. És ez a 21. század emberek! 14/f
2016. okt. 13. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha spiclizik meg "kutyázik", akkor az nem barát, sőt ha tovább folytatja leckéztesd is meg egy két ütéssel, esetleg egy kiadós verekedéssel. Ha kérdőre vonnak, aminek amúgy semmi értelme nem lenne, mivel:


A srác baszogatott ==> szóltál az osztályfőnöködnek ==> az osztályfőd figyelmeztette őt ==> nem hagyta még mindig abba, ezért helyre tetted.


Egyszerű.

2016. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!