Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm elszökött, és most...

A barátnőm elszökött, és most halálra aggódom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy tud vigyázni magára,viszont félek,hogy a srác akihez ment,csinál vele valamit.Vagy bármi történhet.Próbáltam visszatartani,de nem sok értelme. volt.Falaznom kell neki,mert szólni semmiféle képpen nem akarok az l anyukájának.Eléggé aggódom érte.Azt mondta,majd a vonaton ír,de még mindig nem írt,pedig már elindult a vonat.Se anyja,se apja nem tud róla,azt hiszik,az egyik barátnőjénél van.Leginkább azért féltem,mert sokmindenbe képes belemenni,és tőlem egy évvel fiatalabb.Nem ez az első eset,hogy ilyen történik,szökött már ki este is egy haverjához.Anyukám is tud róla,és ő is legszivesebben szólna az anyjának.Nem a jófej emberekről híres az város,ahovament.2 óra az út oda vissza. Nem tudom mit kéne tennem.Próbáltam elérni,de nincs internete,és nem is írt pedig vonaton van.Nem kéne ennyire aggódnom?Vagy mit tegyek?:/

A fiú 14 éves.

13/L

13/L



2016. okt. 29. 14:08
 1/10 A kérdező kommentje:
A mási rész,hogy még nem találkozott a fiúval élőbe,csak videochateltek,meg a lánnyal is akivel fog találkozni.Mindketten 14 évesek.
2016. okt. 29. 14:10
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Gratulálok, 13 éves kislányok szöknek el otthonról. Örülne hogy van családja akik szeretik nem ő inkább otthagyja őket, komolyan ehhez már nem tudok mit hozzászolni. Te pedig rohadt nagy segfej vagy. Arra nem gondolsz hogy a szülei mit érezhetnek majd ha kiderül mittörtént?! Most azonnal szólnod kellene a szüleinek. És mi az h az anyád ezt hagyja? Omg hova süllyed ez a világ.
2016. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért szökött el? Az anyukájának miért nem szóltál vagy anyukád? Ezek nélkül a válaszok nélkül azt tudom mondani hogy azonnal szólj a szüleinek,mondd el nekik melyik városba ment hogy meg tudják találni mielőtt tényleg baja esik.
2016. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Meg is érdemli a sorsát...kis takony kölykök. Nem az amerikai tinibuz.i fikmekben élünk.
2016. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%
szolj az anyjának hogy ne legyen baja, aztán ne baratkozz tobbet ezzel a lányal, keress normális baratokat
2016. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Reméljük nem lesz baja.Lehet a vonaton nincs net jel.
2016. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem játék. Ez bőven gyámügyi, sőt talán rendőrségi eset. Feltétlenül szólj a szülőknek! Nem azzal teszel jót a barátnődnek, ha ebben a dologban falazol neki.
2016. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Tudod,hogy mit kell tenned!Értesítsd az anyukáját vagy legalább a tiednek mondd meg,aztán majd intézkedik.Ez nem normális dolog,hogy 12-13 évesen se szó ,se beszéd elutazik valahova,ráadásul idegenekhez..Ennyire rossz a kapcsolata a szüleivel?Gondolom azért nem szólsz felnőttnek mert akkor "beárulod" és attól félsz,hogy meg fogja szakítani veled a kapcsolatot a barátnőd.Ha így adódna ,találsz majd másikat ,ne aggódj!Talán nem is lenne baj..
2016. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Írj neki egy sms-t, hogy ha nem hív fel, szólsz a szüleinek. Legközelebb pedig maradj ki a hülyeségeiből. Oldja meg egyedül.

Anyukádat meg csókoltatom, te még gyerek vagy, nem tudhatod, mi a kockázat ebben a kiruccanásban, de anyádnak már lehetne egy csöppnyi esze.

2016. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2016. okt. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!