Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátnőm?

Miért nincsenek barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindenki csak addig keres, amíg erdeke van, aztán nem lehet velük beszélni, mások ok nélkül törölnek ki az életükbol.Hol szerezhetnek 30 éves vagyok, nem járok sehova pont ezért, mert nincs kivel.

2016. nov. 27. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom métévő légy. Én ugyanebben a cipőben járok, csak 37 évesen...
2016. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mert nem tudsz különbséget tenni az egyesszám és többesszám között! :)

"nincsenek barátnőm"

2016. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont tegnap este futott át az agyamon ez. Mikor van valamim (ilyen teljesen "fölösleges" anyagi dolgok, pl pénz, kocsi, munka, siker, akármi), valahogy mindenkinek fontossá válok. Ha nincs semmim, csak egy-két ember keres; azok is inkább azért, hogy a maradék erőmet is leszívják, elmondják, hogy milyen csodálatos a kis világuk, vagy csak kíváncsiak, épp hol tartok a lejtőn. Csodálkoznak, ha úgy gondolkodom, hogy sokkal több mindenem van, ha nincs semmim se.

És ez nem panasz, nincsenek érzelmeim ezzel kapcsolatban. Mostanra teljesen hidegen hagy, hogy ünnep közeledik vagy akármi, csak egy lap a naptárba. Egy lap, ami valaha az erdő részét képezte, mielőtt még az ember elbszta és az asztalomra került, funkciótlan adatokkal.

2016. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

MEKKORA ZSENI VAGY!!! Az eszedbe sem jut, hogy észrevettem az elírást, csak már késő volt és nem láttam, hogy át lehetne valahol állítani. Tudok helyesen írni, mivel ez a munkámhoz is tartozik. Egyébként tudtam is, hogy valaki belekot. Nem kell engem ezért hülyének beállítanod mert, a hülye telefonom elírta. Neked biztos vannak barátaid, mert te soha nem hibázol. Amúgy meg, ha például valaki nem magyar és mondjuk így beszél neked már hülye is?

2016. nov. 27. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De legalább a szmájlit odatette.
2016. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Igen, odatette, mert vicces neki, hogy milyen hülye vagyok:))
2016. nov. 27. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is csak akkor keresd ha segitségre van szükséged bànj ugyanugy velük !Lessz olyan aki tisztelni fog de lessz olyan aki téleg elhagy !
2016. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!