Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek szülinapja volt és megbeszéltük egy másik barátnőmmel hogy ő kit vesz neki és én mit veszek. Aztán így én is akkora értékben próbáltam ajándékot adni neki. Ő azon kívül amit elmondott még vett neki valamit, és így ő több ajándékot adott neki. Kicsit rosszul esett. 16/L

2016. nov. 30. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne már, komolyan ezen :o?
2016. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Nem bunkóságnak nevezném, hanem inkább nyalizásnak. Megmutassa, hogy ő többet vitt, mint te. Ő többe nézze az illető, mint téged. Legalábbis ez lenne a célja.
2016. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most már tudod, hogy mi újság a közös ló hátával. Kezeld nyugisan a dolgot, és legközelebb oldd meg maszekban az ilyet. Senkire nem tartozik, hogy mit és mennyiért ajándékozol.
2016. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ajándék minőségét, ne amenyiségét nézd..
2016. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért ti haragudnátok rá,vagy ez csak hülyeség?
2016. nov. 30. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit az. Beszélj el vele. Nem mindegy hogy gúnyosan mondja, "hogy azért vettem drágábbat, mert én nem sajnálom a barátnőimre a pénzt", vagy más ha normális hangnemben szabadkozni kezd, hogy "elnézést, de egészen megfeledkezett róla, hogy milyen árplafont beszéltünk meg".
2016. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy reggel találta otthon, aztán gondolta, hogy elviszi neki. Egyébként egy kis dologról van szó.
2016. nov. 30. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Így ezzel nincs semmi gond.
2016. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom hogy már beteges ilyeneken fennakadni?
2016. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Someone Alone ***** válasza:

A kérdésre: Nem csinálnék belőle ügyet.


"A kérdező kommentje:


Ezért ti haragudnátok rá,vagy ez csak hülyeség?" -Nem.

2016. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!