Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nyugodtan lehetek...

Szerintetek nyugodtan lehetek bunkó az emberekkel?

Figyelt kérdés

Általában velem is azok voltak, nem tiszteltek, nem vették figyelembe a véleményem sosem és gyakran ugrattak.

Teljesen jogos ha bunkón viselkedem az emberekkel, a szüleim és családomon kívül mindenkivel...


2016. dec. 24. 15:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19


Persze tudok angoulul, küldhetsz videót. Tényleg meg szeretném érteni, miért bunkók velem, anélkül, hogy ismernének, már az első szavaikban. Tudod van olyan, hogy ha az embereknek nem jön be valakinek a fizimiskája, akkor azt így juttatják kifejezésre. Éreztetik vele, hogy szart nem ér, hogy nem kellett volna a világra születnie. Hogy képzeli, hogy joga az élethez? Velem így bánnak és bántak, mindenki, szóval nem tartok attól, hogy valakivel aki nem bunkó én bunkón bánnék. És azt mondják, hogy az élettől azt kapsz amit adsz. Én kedvességet, csendességet, megértést adtam, viszont bunkóság volt a fizetségem. Ez a közmondás csak akkor lesz érvényes, ha én is elkezdek bunkó lenni (ezáltal azt remélem, hogy megvédem magam, kiállok magamért) és ugyanazt adom vissza amit kapok. Tehát mások bunkóságot adnak nekem, akkor azt is kell visszakapniuk nem? Hiszen azt kapsz amit adsz...

2016. dec. 25. 10:54
 22/26 anonim ***** válasza:
31%
Hát te az "aki hülye haljon meg" esete vagy, szval ja, felőlem legyél bunkó. Ha nem tudod felfogni, hogy ez téged minősít, és z égvilágon semmi jóra nem vezet, akkor nem lehet veled mit kezdeni.
2016. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Konkrét esetet mondjál már el, mert így általánosságban nehéz megmondani, hogy most mi a bajod.
2016. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ott és köszi a 0%-ot :) viszont kívánom.
2016. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
#24 Ne ezzel mérd magad! Nem leszel kevesebb ezektől a számoktól, és több sem. Kellemes ünnepeket!
2016. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen állj be azok közé akik felháborítanak. Legyél te is egy tapló bunkó gyökér! További sok sikert az életben!
2017. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!