Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közöljem egy barátommal...

Hogy közöljem egy barátommal hogy megkérték a kezem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki belém van zúgva. Nemrégiben megkérte a kezemet a párom, persze igent mondtam. A barátommal csak facebookon tartjuk a kapcsolatot, de azt se tudja igazából hogy a párom tényleg a párom. :/ nem akarom megbántani, de beleélte már magát abba hogy a barátnője leszek és már el akar hívni moziba. :(


Hogyan közöljem vele úgy, hogy megkérték a kezem, hogy ne bántsam meg?



2017. jan. 2. 13:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval barát, aki többet érez irántad, de arról sem tud, hogy te már évek óta párkapcsolatban vagy. Szóval párkapcsolat mellett hagytad, hogy valaki más udvaroljon neked? Ez most teljesen komoly?
2017. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Pf... szóval van egy "barátod", akiről tudod, hogy beléd van zúgva, szándékosan hitegeted, csak hogy udvaroljon neked, és még azt is letagadod előtte, hogy van barátod... ahogy előttem is írták, csak azért, mert élvezed, hogy valaki odavan érted...

Vajon az újdonsült vőlegényed mit szólna, ha tudná, hogy te más pasikkal beszélgetsz, randikat szervezgetsz, flörtölgetsz, és letagadod a létezését?

Tudod ki venne el téged... szánalmas...

2017. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
KI MONDTA HOGY ÉVEK ÓTA PÁRKAPCSOLATBAN VAGYOK A PASIMMAL???? Egyáltalán nem évek óta.
2017. jan. 2. 13:24
 14/32 anonim ***** válasza:
Akkor mióta?
2017. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Sokan el sem olvasták rendesen amiket írtam. Csak okoskodnak. MEGÉRDEMLEM HOGY LESZÓLJATOK!


De én senkinek sem akarok rosszat. És nem szervezgetek randikat, ő szervezgeti, mikor én igent se mondtam rá.

2017. jan. 2. 13:25
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem is meglepő. Senki sem maradna veled évekig. A pasid jó nagy ökör lehet, ha megkérte a kezed. Pláne semmi együtt töltött idő után. :D

Amúgy eláshatod magad, az előbb még a barátod volt, most már "nem is barát", másik országban is él, sőt, idegesítő, és még TE akarod letiltani őt, hogy ne kereshessen, holott TE hülyíted és hazudozol neki hónapok óta.

Hányok tőled.

2017. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Megint okoskodnak páran. MIKOR A ROHADT ÉLETBE MONDTAM HOGY MIÓTA BESZÉLEK EZZEL A SRÁCCAL? TEGNAP ISMERTEM MEG ÉS RÖGTÖN RANDIRA HÍVOGAT...
2017. jan. 2. 13:27
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Mitől élte bele magát abba, hogy a barátnője leszel? Miket kamuztál neki?
2017. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Akivel egy napja beszélsz, az már rögtön a barátod? :D
2017. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap ismerted meg és a barátod? Érdekes fogalom lett mára a barátság...
2017. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!