Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel nemrég kicsit összevesztünk, hogy szinte csak "köszönő" viszonyba voltunk. Utána megbeszéltük, hogy legyen minden a régi.. ez ment is úgy 3 napig... Aztán az osztálytárasam (akit utál/utált a legjobb barátnőm) hirtelen jóba lettek...azóta engem leszar... nem foglalkozik velem... csak az osztálytársammal...

De már többször csinálta ezt vele, hogy féltékeyníteni akart mert akkor rosszba voltunk...

Szerintetek ér meg valamit ez a "barátság"?

Szerintetek mit csináljak?



2017. jan. 20. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ér semmit. Sz*rd le keress egy normális barátot.

Nekem is volt két barátom, egymás mellet ültek, én egyedül. Egyszer csak összevesztek, és az egyik áttelepedett hozzám. Két oldalról hallgathattam, hogy a másik mekkora egy dög, ilyen, olyan, amolyan. Aztán egyszer csak hopp egy levél, kibékülés, szó nélkül visszatelepedés. Na mondom meg "ezt" nektek. Fél évig nem szóltam egyikőjükhöz sem, levegőnek néztem őket.

2017. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!