Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hanyagoltatok már barátságo...

Ti hanyagoltatok már barátságot, mert az illető csak magáról beszélt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 18:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8. Persze, van ilyen is, de szerintem te sem örülnél annak, ha csak hallgatóságnak lennél felhasználva.


" végtelen üzemmódban pörögjön a problémáján" haha, de tényleg


Utolsó, igen ez az, ugyanazokat a problémákat hozza elő, ugyanígy nem hallgat semmire, csak az ösztöneire, ugyanazon az egy nőn pörög évek óta, ugyanazokat a hibákat követi el, és aztán rám önti.


Hát könnyed szórakozásnak nem nevezném, de van benne valami. :D

2017. jan. 25. 14:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem az ellenkezője történt; nem leépítettem és nem hanyagoltam.

A barátnőm a levelezéseink során (akkortájt még nem volt divat a FB messenger és emaileket írtunk sokat) arra, amit magamról írtam kb semmit sem reagált, helyette részletesen írt magáról.

Rengetegszer éreztette velem, hogy amiről én beszélek, az semmiség és neki vannak igazán nagy gondjai (amik elefánttá nagyított bolhák vagy lerágott csontok voltak).

Fusztráló volt, hogy elhanyagolt a barátságban, mégsem tudtam leépíteni; sőt, halálosan féltem, hogy mi lesz, ha véget ér a barátság (és egy idő után rezgett is a léc, főleg, hogy nagyon sértődékeny volt)

A barátságunk az ő döntésével ért véget; akármivel próbálkoztam, nem tudtam megmenteni. Azóta sem beszéltünk.

2018. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!