Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet, hogy ha a gyerekk...

Miért lehet, hogy ha a gyerekkori barátnőm nem nekem hisz?

Figyelt kérdés

A munkahelyen sok megaláztatás ér, siker nulla. A kollégák 95 százaléka is igy járt. A barátnömnek szoktam mesélni.



Közben megismerkedett valakivel, akit én nem ismerek, de szintén itt dolgozik, ahol én. Tőle csupa jót hallott, ráadásul fönök lett a csaj ( nálunk nem tudás és munka kell a fönökséghez, hanem bratyizás...multi).



Azt mondja, hogy márpedig az új ismeröse jókat mond, akkor én látom rosszul, mert az uj ismeröstöl jókat hal és még fönök is lett, igy az az igazság arról a cégröl.



Normális, ha évek óta mesélem neki, hogy mik történnek, mégis az új emberének hisz?


2017. jan. 29. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a másik nő karizmatikusabb, ezért is hisz neki. Plusz lehet túl sokat panaszkodtál neki és emiatt kicsit elege lett ( ne vedd sértésnek, ilyenek az emberek).

Amúgy nekem is volt hasonló, a volt főnökömmel jóba lett az egyik legjobb barátom, és neki is jobban hitt, a sikeresebb emberekhez jobban vonzódnak.

2017. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!