Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan férfiak akik...

Vannak olyan férfiak akik szerint létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, barátkozni férfiakkal, de kapcsolatot nem akarok, az nem nekem való, mert még nem volt párkapcsolatom és nem hiszem, hogy boldoggá tudnék tenni valakit, vagy, hogy szerelmes legyen belém az illető. Tehát csak barátkozni szeretnék. Lányokkal nem szívesen beszélgetek ennek más okai vannak.


Szerintetek lenne olyan férfi aki barátkozna velem?

Köztetek van ilyen? Aki szeretne az írhat privátot is.


Még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy 19 éves vagyok, de nem zavar ha az "idősebb" korosztály akarna ismerkedni vagyis pl a 25 felettiek. Nem fontos ez.


L



2017. jan. 31. 07:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg is lány barátaim voltak.
2017. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ja, még egy: fiatalon is lehetséges, serdülőkor előtt. Bár eléggé különbözik az érdeklődés és a viselkedés ilyenkor, szóval nem egyszerű - de lehetséges.


Amúgy mindig elképedek azon, hogy ezen az oldalon mennyire durván leszavazzák a jó válaszokat.

Tényleg szégyellem, hogy egy fajba tartozom azokkal, akik így viselkednek.

2017. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ahaa irhatsz:3 :D

18

2017. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
En szivesen baratkozom veled. Ugy gondolom intelligens emberek kozott mukodik a baratsag akkor is ha ellenkezo nemuek. Csak a feltekenykedos gyokerek meg azok vannak mas velemenyen akik nem birnak a pocsukkel. 25f
2017. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne csináld, ne barátkozz! Szenvedés lesz a vége. Kihasználnak amennyire csak tudnak majd végül eldobnak mint egy használt zsepit. Aztán szedegetheted össze a darabjaidat(EGYEDÜL!). :|
2017. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem mondanám, hogy általános lenne.

Amúgy meg nemtől függetlenül bármikor előfordulhat.

2017. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom..èn hiszek ezekbe:) Mert már tapasztaltam,ráadásul engem mindig is fiúk vettek körül..leginkább:)

Persze több ember több meglátás, elkell ezt is fogadni. ^^

Mondjuk nyitott vagyok ènis az új kapcsolatokra,csak ugye "minden" 2 emberes.

De ha gondoljátok,írjatok.

23/l

2017. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolso azert durva vagy:D a kerdezo szeretett volna ismerkedni, akik kommenteltek es esetleg beszelgetnek is vele, most te azokra ra startoltal? Vagy mi;D??? Mert akik olvassak a komikat tuti neked is irnak majd:D es szegeny lany..ha te majd jobb beszelgeto tars leszel akkor az osszes srac megszakitja vele a kapcsolatot:D mert te erdekesebb vagy. Ba***meg! Irj ki te is egy kerdest stb es akkor majd ott neked irnak csak, ne mas kerdese alatt hirdesd magadat -.- :D


22F kerdezo sajnallak de komolyan. Ne irj ki ilyet, mert az osszes lany oda ozonlik es keves lesz az esely arra, hogy a kerdezovel akarnak beszelni..ez mar csak ilyen:/

2017. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hú hagyjuk, írjatok ennek a 23 éves lánynak akkor:) köszi tényleg:) ha annyi barátod,fiú haverod van, mondjuk tényleg nem itt kellett volna ezt...:)

Na mindegy:)

2017. jan. 31. 16:57
 20/22 anonim ***** válasza:

Lehet mindkettővel barátkozni, nyugodtan.

Csak akkor nem, ha valaki a barátságnál többet akar... de ezek a lányok nem ezt szeretnék, szóval itt ez nem jó ötlet.

2017. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!