Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan férfiak akik...

Vannak olyan férfiak akik szerint létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, barátkozni férfiakkal, de kapcsolatot nem akarok, az nem nekem való, mert még nem volt párkapcsolatom és nem hiszem, hogy boldoggá tudnék tenni valakit, vagy, hogy szerelmes legyen belém az illető. Tehát csak barátkozni szeretnék. Lányokkal nem szívesen beszélgetek ennek más okai vannak.


Szerintetek lenne olyan férfi aki barátkozna velem?

Köztetek van ilyen? Aki szeretne az írhat privátot is.


Még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy 19 éves vagyok, de nem zavar ha az "idősebb" korosztály akarna ismerkedni vagyis pl a 25 felettiek. Nem fontos ez.


L



2017. jan. 31. 07:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik ilyen...nekem van is.

Azt mondta nekem egy lány hogy ..... a férfi gondolat és annak tanácsai sokkal masabbak, akar miben pl szex .... hiszen egy nőnek férfi tud csak féri tud tanácsot adni, mi tudjuk hogy mienek vagyunk. De fordítva éppúgy igaz min az előbbi. :)

2017. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"akar miben"

"férfi tud csak féri tud tanácsot adni"

"mienek"

"min az előbbi"

Az ég óvjon meg bárkit a te tanácsaidtól!

2017. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!