Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek már tönkrement egy...

Valakinek már tönkrement egy hosszó barátsága?

Figyelt kérdés
milyen hosszó volt? és miért ment tönkre?
2017. febr. 26. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Hat éves, közel, és mert összekavart a csaj az exemmel.

Ténylegesen semmi nem történt, de kibeszéltek, meg flörtöltek egymással.

Az exszel együtt annak a kapcsolatnak is véget vetettem.

2017. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Talán 5 éves barátság volt, nem túl hosszú viszont szoros barátság volt.

Hogy miért ment tönkre?... :Vallás

2017. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem már ment tönkre sajnos.. óvodában ismerkedtünk meg de olyan rég volt hogy már nem teljesen emlékszem. 19 évesek voltunk vagyis tavaly végülis a pasija nem bírt mert vittem bulizni koncertekre a párja pedig nagyon otthon ülös volt. De ezt sem úgy kell érteni hogy minden héten volt valami hanem kb 1hónapba 1-2 mentünk. Ami feltette a pontot az ire hogy sokszor volt náluk házi buli és én meg tesóm is ott voltunk de nem tudtunk hazamenni mert barátnőmre vigyázni kellett ilyenkor mindig kiütötte magát..és apámat hívtuk h segitsen mert már lehet mentők lesz belőle. Utána anyámék teljesen eltiltottak tőle én sem akartam keresni. Sajnálom mert most is van hogy hiányzik de az igazság hogy én neki nem...bocsi kicsit hosszú lett :D emberek jönnek mennek
2017. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem több mint 22 éven át tartó gyerekkori barátságom ment a süllyesztőbe...


Életem egyik legsötétebb korszakát éltem akkor és még az egyetlen ember akire barátomként tekintettem cserben hagyott, sőt hátba is támadott.


Elég hosszú és bonyolult történet.


Ezen kívül volt még 2 jó barátom egyikkel 6 évig voltunk nagy barátságba aztán kezdett a barátságunk nagyon egyoldalú lenni, már én tettem érte mindent, végül rájöttem hogy annak nincs értele hogy ha ő szól hogy segítenem kell én ugrok, de amikor én kértem valamire főleg z utolsó fél évben akkor mindig jött a kifogásokkal.


A másik barátságom még a gimis éveimben volt, ő vele azért szűnt meg, mert amint végeztünk a sulival ő ment az apja cégéhez dolgozni és mellette ment tanulni és azóta nem is igazán beszéltünk.


Nekem jelenleg nincsenek se haverjaim, se barátaim.

Egyedül a barátnőm az aki van nekem, meg a munkatársaim akikkel eltudok lenni. A barátnőmnek sincsenek barátai, ilyen téren mi nem csak szerelmes pár hanem barátok is vagyunk, de ez mégsem olyan én szerintem.

2017. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen.

Az első legjobb barátnőm általános iskolában azért, mert messzire költözött, és elkallódtak a levelek amiket írtam. Később iwiwen írtam neki, mikor lett fiókom, de akkor már nem volt ugyanaz.


A másik barátnőm azért, mert nem állt ki a barátságunk mellett.


A harmadik pedig szintén a távolság miatt. Más lett az életutunk és ő nem keresett többé.


Azóta beszüntettem a nagy barátkozást.

2017. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb 25 éves barátság. Együtt nőttünk fel és aztán már egész más dolgok érdekeltek minket. Már nem ugyan azt akartuk. Most igy leírva pont olyan mint egy szerelemi kapcsolat :)

Én úgy gondolok rá, hogy már nem volt szükségünk egymásra. Végül ezek a különbségek miatt volt egy kis sértődés a részemről. Én nem akartam keresni többet és ő sem törte magát, bár úgy hallottam vissza nem tudja mi van, viszont sosem keresett utána. Volt nagyon sok jó élményünk, de már nem hiányzik egyáltalán.

2017. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyetemen masoddiplomas kepzesre jartunk (itt mar ugye nem a nagyon fiatalok vannak), ahol nagyon jo baratnom lett egy ket kisgyerekes anyuka. Igen am, de a csoportunkba jart egy regebbi nagyon jo ferfi baratom is, akivel annak idejen egyutt jartunk foiskolara. Es milyen kicsi a vilag, kiderult, hogy ennek a baratomnak es az uj baratnom ferje kollegak. A baratnommel mar harom eve tartott a baratsagunk, raadasul szoros baratsag lett, mikor a ferfi baratom elmeselte, hogy a baratnom ferje orrvezesig k..rvazik, gyakorlatilag hetente. Hat en nem tudtam hova hanyjak. Viszont, nagyon kinos volt, mert ha elmondom a baratnomnek, szetdulok egy hazassagot, ahol ket kicsi gyerek van, es a baratnom iszonyatosan szerette a ferjet. Ha nem mondom el, es kitudodik, megint en leszek a hunyo. Igy megszakitottam a kapcsolatot inkabb, de sosem tudta meg a baratnom miert tettem. Sirtam mikor meg fel ev mulva is hivogatott es uzenetet kuldott, de nem reagaltam. Nagyon sz..r volt es nem tudom mi lett volna a helyes. Ja, es azert sem akartam elmondani mert a ferfi baratom munkahelye veszelybe kerult volna, mert a baratnom ferje volt magasabb beosztasban. Es rogtob kiderult volna honnan van az informaciom.
2017. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8 éves barátság után hagyott faképnél a legjobb barátnőm, mert depressziós lettem, ő pedig ezt nem bírta elviselni...
2017. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 fiu barát drog miatt, kiszaltam sok volt tovabb csináltak bolonduljanak bele .. 6 eves barátságok voltak.
2017. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a régi, gyerekkori legjobb barátommal nem beszélek már. Óvodás korunk óta ismerem, és kb 10 évig voltunk nagyon jóban. Mindig is ő volt a legjobb barátom ezelőtt. Ő egyébként fiú, és nem tudom, miért lett vége. Talán azért, mert belekerültünk abba a korba, hogy mindenki azt feltételezte, hogy több van köztünk, mint barátság, és ezt egyikünk sem akarta. A másik ok valószínűleg, hogy bár egy középiskolában folytattuk, más-más osztályba kerültünk, és annyira nem barátkozott senki évfolyamon belül, ő is megismert új embereket, akik hatására nagyon megváltozott, nem a pozitív irányba.Ezenfelül én is sokat változtam. Első évben még néha-néha beszélgettünk, azután ezek elmaradoztak, sőt gyakran már a köszönés is elveszett. Azóta már mindketten otthagytuk azt az iskolát, ő egyébként is sokat utazgat, és korábban a közelemben lakott, és el is költöztek. Szóval, valószínűleg ez is hatással volt a dologra. De igazából néha még megpróbálok írni neki, vele ellentétben én emlékszem a születésnapjára, és sosem felejteném el felköszönteni. Sokáig ő sem felejtette el megtenni, ovis korunktól kezdve mindegyiken írt, kivéve a tavalyit, és nem mondom, hogy nem fájt. :/ de ez van, el kell fogadni, mindkettőnknek megvan a maga élete, de mondjuk nem bánnám, ha néha én is eszébe jutnék, meg az a rengeteg év, amit egymás mellett töltöttünk.
2017. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!