Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek már tönkrement egy...

Valakinek már tönkrement egy hosszó barátsága?

Figyelt kérdés
milyen hosszó volt? és miért ment tönkre?
2017. febr. 26. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik nemrégiben, a másik még korábban.


Az egyik sráccal általános iskolában barátkoztam még össze, annyira nem volt szoros, viszont kb. olyan 8 év után megszakította velem a kapcsolatot, és fogalmam sincs hova lett, vagy miért.


A másik egy csaj, vele csak két éve ismerjük egymást, de nagyon szoros barátság lett, volt, hogy egész nap együtt lógtunk, aki előbb felkelt telefonon felkeltette a másikat, hogy tudjunk beszélni, ilyesmi. Aztán nemrégiben a csaj megismerkedett egy másik sráccal, akivel én is beszélgettem néha, úgy függetlenül. Egyáltalán nem volt szimpatikus, pontosan ezért akartam megismerni, hogy hátha megkedvelem, vagy legalábbis nem fogjuk zavarni egymást, ha valami közös programra kerül a sor. Viszont a lány ezen teljesen kiakadt, nagyon rossz néven vette az egészet, én meg azt vettem rossz néven, hogy ilyen miatt kibeszélt másoknak, és én sem reagáltam kedvesen a helyzetre. Innentől meg mindketten meg vagyunk sértődve, és nem gondolom, hogy ez valaha is változni fog, ami eléggé elszomorít, de ez van.

2017. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!