Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnek, ha össze vagyok...

Mit tehetnek, ha össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Igazából egy olyannal kapcsolatban lenne kérdésem, amit valószínűleg így,nm ismerve a körülményeket nehéz megvalaszolni, de a barátaim közül bárkit kérdeztem mind-mind mást mondanak, ezért nem tudom már mit csináljak.

Szóval, a helyzet, hogy az egyik legjobb fiubaratomba szerelmes lettem, igazából kb pár hónapja jöttem rá. Nemrég megtudta ezt, és beszéltunk erről, ő mondta, hogy csak baratsagot akar, én is tetszettem neki régebben, de annyira megkedvelt, hogy a baratsagot többre tartja nálunk. Igazából más lányokkal kavart mostanában is... Nagyon kedves és megerto volt amzgy amikor beszéltem vele erről, utána arra jutottunk, hogy persze nekem ez nem lesz könnyű, de próbálok barátként tekinteni rá, de majd beszélgetünk többet így kettesben. Azóta igazából folyton azzal a lánnyal van akivel nem jövök ki, előtte is jóban voltak, de most még többet van vele, talán kerül engem? Igazából jost is hulyulunk suliban, de csak ennyi, beszélgetni normálisan nem beszélgetünk. Az a baj, hogy túlságosan szeretem, és persze rosszul esik, hogy úgy érzem, van aki fontosabb neki. Próbálom ezt az érzést elfojtani, de van hogy elotor és akkor elsirom magam, mert nem bírom tovább. Van aki szerint kerulnom kéne, más szerint van reménye a dolognak, hogy mi ketten (amúgy nagyon hasonlítunk belsore, megertjuk egymást, mint két tesó kb olyanok vagyunk), de közben én tudom, nem úgy tekint rám mint más lányra, hanem mint egy tesojara, igazából teljesen azt se tudom eldonteni, hogy szerelem-e ez vagy csak nagyon erős baráti kötelék miatt kialakult szeretet miatt ossze vagyok csak zavarodva. Nem tudom igazából mit tegyek. Hagyjam kicsit, és ha keres beszélünk, vagy én is hívjam-e beszélgetni esetleg. Felejtsem el, hogy ennyire szeretem vagy mi? Igazából ez amúgy is olyan, amit nem tudok elfelejteni, MAX idővel, de egyelőre nagyon fáj, hogyha másokkal látom, de ezt nem nagyon mondanám neki. Igazából úgy érzem, nekem ő a világ közepe, és nem akarom, hogy azt higgye nekem csak ő fontos és ő van.

Szerintetek mit tehetnék, hogy megmaradjon a barátságunk vagy esetleg szerelemme alakuljon felőle is?



2017. márc. 8. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Neharagudj, de ebből nem lesz komoly kapcsolat, 1 a 100-hoz :)

Nem azért mondom, tényleg, de szerintem tartsd meg a barátságot, mert abból még lehet komoly dolog.

Én is feladtam egy srácot a barátságunkért, jól tettem, 10 éve tartjuk a kapcsolatot :)

2017. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán jössz be neki úgy... különben már lépett volna.

Hagyd a fenébe a srácot, kezdj el ismerkedni másokkal :)

2017. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!