Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám rávenni őket,...

Épép kérdése:

Hogy tudnám rávenni őket, hogy ne haragudjanak rám?

Figyelt kérdés
Már rég óta jóba vagyok 2 lánnyal.2 héttel ezelőtt elmentek együtt nyaralni,és mielött elmentek írtam nekik,hogy jó nyaralást kivánok nekik.Valamiért erre megsértődtek,hogy mindkettőjüknek ugyanazt írtam.Már rég visszaértek és megpróbáltam már tőlük bocsánatot kérni,de nem bocsátanak meg.Ti megharagudtatok volna ezért,mert ugyananzt írtam?Szerintetek hogyan tudnám 'csillapotani' azt,ami miatt haragudnak rám?

2017. márc. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit gáz jelenet lehetett hogy az egyiknek csörög a telefon, jön az üzenet, rá 10 mp-re csörög a másiknak is ugyanaz ctr c+v :). De amúgy ha csak barátság van, akkor nem értem mi a sértődés oka, ennyitől nem kellene senki megsértődjön, valami más miatt lett a harag (szerintem). Te gondolkoztál már azon hogy mi más történhetett?
2017. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen biztos égő lehetett.De más oka nem lehet.Elvileg az volt a bajuk,hogy ők azt hitték,hogy ez személyes..
2017. márc. 13. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Őszintén sajánlom ami veled történt, hidd el semmi rosszat nem tettél. Biztosan nem volt jó ötlet ugyan azt elküldeni mind a két lánynak, de ez ekkora haragot nem válthat ki. Ezt hívják ürügynek. Ürügy arra, hogy ne kelljen barátkozniuk veled. A legtöbb 3 tagú barátságból egy személy mindig kiesik és a maradék kettő között erősödik meg a kapcsolat. Nem tudhatjuk, hogy a tiesetetekben ez miért veled történt, de javaslom, hogy keress új barátokat, nyiss új emberek felé mert ezek a lányok nem igaz barátaid. Hangsúlyozom, semmi rosszat nem tettél, egyszerűen ez most így alakult. Fel a fejjel és mozogj más körökben.

2017. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!