Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondol mindenki egy...

Umaku kérdése:

Miért gondol mindenki egy elkényztetett k@rvának?

Figyelt kérdés

Rosszak a jegyeim, nem vagyok poénos, csak 2-éve ismerem őket (most vagyok 8.os) és mivel "a legjobb barátnőm" berugott megkérdeztem mit mondanak/mond rólam mikor nem vagyok ott. Mint kiderült amiért "KINEVETTEM" azért mert 55kg (en 52kg vagyok) ezert elmondta h megbántottam (legobb barátnőm) és az osztály lányai közölték vele hogy eleve utálnak az első perctől fogva. Pedig tényleg nem csináltam semmi rosszat! Nem pletykáltam stb. Mit kellene tennem? Annyira fáj hogy gyűlölnek...

(Kiálltam értük, ha tudtam segítettem mégis egy elkényeztetett k**va vagyok szerintük miközben nem)


2017. márc. 25. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Két hónap és otthagyod az egész kócerájt a fenébe. Reméljük, szeptembertől egy értelmes középiskolába kerülsz, de számíts arra, hogy ott is lesznek ilyen sz*rkeverők.
2017. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, de azok mondták a legcsúnyábbat rólam akikkel "jóban" voltam. Miért tesz valaki ilyet? Miért nem mondja a szemembe?
2017. márc. 25. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem az embereket 23 évesen.

F

2017. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát még én...
2017. márc. 26. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak annyit tudok mondani, mint a #1-es. Bírd még ki ezt a pár hónapot, utána valamennyivel könnyebb lesz az új suliban.
2017. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az általános a legszarabb, középsuliban sokkal jobb lesz, legalábbis nekem jobb lett. Nekem is pont ilyen semmitérő osztálytársaim voltak, akik kiakadtak bármiért amit tett valaki és kigyűlölték a közösségből. De persze a középsuli se garancia mindenre:/
2017. márc. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan csak én nem értem teljesen a szöveget? Na mindegy, nekem zavaros.

Mért kellett valakit azért kinevetni, mert 3 kilóval nehezebb nálad? o.O

2017. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, sokan ilyenek, hogy mindenkit leírnak mindennek a háta mögött, az se biztos hogy végig utáltak téged, egyik percben még: "Jaj de jófej ez a csaj", másikban meg "mocskos ri*anc", harmadikban meg ismét "legjobb lány bajcsi nő". Próbálj jóba maradni velük még 2 hónapig, és akkor utólag úgyis csak a szép emlékek maradnak meg rólad nekik. Majd a következő suliba jobban sikerült felépítsd az imázsod :).
2017. márc. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit feldobtatok 🙂
2017. márc. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!