Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha mindenki utál?

Mit tegyek ha mindenki utál?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Már lelkileg összevagyok törve. Az osztályom utál , barátaim nincsenek. Egyetlenegy legjobb barátnőm volt akit máma elvett kettő lány. Facebookon lehordtak , kiröhögték a képeimet , elcsábítva Mindenkit , beleértve a barátnőmet is . Mit tegyek hogy ilyeneket kikerüljek , és legalább legyen egy barátom ?

2017. febr. 3. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
csinálj valami korszakalkotó dolgot oszt mindenki szeretni fog,Zuckerberg is egy gyík volt most meg mindenki cumantaná
2017. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom engem is utált mindenki mert dagadt voltam és csóró. Én együttéltem ezzel a helyzettel sajna..elég lelkis vagyok és rosszul is esett... Hát türtem türtem felnöttem és ennek is köszönhetem részben,hogy roncs lettem. Ha a személyes környezetedbe ez igy megy akkor velük ne törödj, keress neten havert barátot játsz, filmezz... Nekem neten mindenki a barátom volt és mindenki szeretett letojtam már bent mi van mert jövök haza és várnak a spanok a gépnél.
2017. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne keress kényszeredetten barátokat, ezt nem kell erőltetni, az élet úgy hozza majd, hogy lesznek igaz barátaid. Az osztályodra visszatérve, ha ok nélkül, önhibádon kívüli dologért utálnak, az őket minősíti.
2017. febr. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit loptál el? (kulcsszó)
2017. febr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem utállak.
2017. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. febr. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!