Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam?

Egyedül maradtam?

Figyelt kérdés

Valahogy szépen elfogytak a barátaim. Itthon ülős típus vagyok és már azt veszem észre, hogy alig van valaki akivel tudok dumálni.


A legjobb barátomnak is lett barátnője és el is költözött azóta kevesebbet beszélünk sokkal.


2017. márc. 29. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
El lehet lenni, meg el is szoktam lenni. Csak, ha belegondolok, hogy jó lenne menni egy kört kocsival haverokkal, vagy egyet bulizni haverokkal, vagy egyet focizni haverokkal, akkor máris problem van.
2017. márc. 29. 21:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem,hogy mindenki csak rohan,nincs idő kapcsolatokat kialakítani,megtartani,ápolni.

Annyira van csak ideje az embernek,hogy munka után a családjával,barátnőjével foglalkozzon.


23/F

2017. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Kispö cs koromban 2000 környékén, tele volt az utca, mindenki beszélgetett, a gyerekek játszottak, most meg már alig látok embert. A városban is mindenki úton van meg nem tudom. Sz ar az egész
2017. márc. 29. 21:32
 14/16 anonim ***** válasza:

Igazad van!

..épp ezért egyre inkább érzem úgy,minél idősebb leszek hogy rajtunk a sor,mi vagyunk a következő generáció,akik ha egy kicsivel is,de javítanak ezen a világon.

Kevés olyan férfi van,aki egyenes tud maradni és jó példával szolgál!Akik pedig ilyenek azokat kilöki a társadalom,pedig pont ezek az emberek lennének azok,akik jobbá tudnák tenni.

2017. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyengék az emberek,mert nem a természetük szerint élnek.
2017. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha nem csak otthon ülnél egésznap, hanem iskolába járnál vagy dolgoznál akkor máris lenne társaságod és új embereket ismerhetnél meg. erre még nem gondoltál?
2017. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!