Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig nekem kell kezdeményeznem amikor új társaságba kerülök?

Figyelt kérdés
Ha nem kérdezősködöm vagy szólalok meg soha az életbe hozzám nem szólnának, sőt beállítanának kellemetlen, zárkózott embernek. Ha nem igyekszem mindenkitől kérdezni ezt azt akkor sosem szólnak hozzám. Ha pedig kérdezek, érdeklődök, akkor válaszolnak, de seosem kérdeznek vissza. Mitől lehet ez? Igazából nem érdekelnek az emberek, csak el akarom kerülni, hogy undok, feszült ember híremet terjesszék és ezért igyekszem velük kommunikálni, ám hogy lehet ennyire egyoldalú az egész?
2017. ápr. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán valami taszító a viselkedésedben, a gesztusaidban. Lehet, hogy rosszul kommunikálod a mondandódat.
2017. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen emberekkel próbâlsz kommunikàlni mert az sem mindegy!Nekem volt olyan hogy be sem akartak fogadni mert màr ezt szoktàk meg hogy együtt lognak én nem fértem bele a tàrsasàgba egy csajnak nem voltam alapbol szimpi volt olyan csaj aki magátol odajött hozzàm !Embere vàlogatja!
2017. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2


Jaj hát erre nem is gondoltam. Lehet alapból unszimpatikus vagyok az embereknek. Ez esetben nincs mit tennem, hiszen az egész lényeg, megjelenésed az ami taszítja őket ebben az esetben. Erre mondják azt, hogy szívás.

2017. ápr. 2. 13:32
 4/4 A kérdező kommentje:
az egész lényed...
2017. ápr. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!