Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A magabiztos embereknek több...

A magabiztos embereknek több barátjuk van?

Figyelt kérdés
Egy magabiztos emberrel többen akarnak barátkozni? Van egy ismerősöm aki elég magabiztos és azt vettem észre hogy igazából nem is csinál semmit még is szinte rengeteg embere rajta "csüng". Nekem igazából nincsen önbizalmam és a barátkozás sem megy valami könnyen:/ ezen hogyan lehetne változtatni?

2017. ápr. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

inkább pont fordítva.

a full magabiztosoknak nincsen szükségük semmiféle megerősítésre a környezetükből,ezért nagyon jól elvannak magukban is.

jó példa erre clint eastwood western filmekben megformált karakterei.

nemcsak hogy elvan magában és minden problémát simán megold,de még idegesíti is a társaság.

a magabiztos full alfák ilyenek általában.

max egy nőt meg a gyereküket viselik el a környezetükben huzamosabban.

2017. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom eszrevetted e de ket teljesen kulon kerdest tettel fel.

Magabiztos embereknek tobb baratjuk van? - nem, pont hogy kevesebb, mert nem felnek kivalogatni azokat akikkel igazan szeretnek erdemben idot tolteni, es csak ertekes baratsagokat tartanak es apolnak. Nem tartjak "cikinek" ha akar csak 2 baratjuk van, ha arra a kettore igazan lehet szamitani. (Egy kezemen meg tudom szamolni hany baratom van es ha egy hullat kene segitsenek elasni mind annyit kerdezne hol, hany "haverom" van - egy millio, szamitok rajuk? - nem)

Magabiztos emberrel tobben akarnak baratkozni? - minden felekeppen. Gondolj bele te milyen baratot valasztanal magadnak.

2017. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a "népszerű" emberekre gondoltál. Nekik tényleg úgy tűnhet, hogy rengeteg barátjuk van, de a legtöbb haver. Átérzem és megértelek, mert én sem vagyok magabiztos, viszont dolgozom a magváltoztatásán. De gondolj bele: Miért van nekik akár csak haverból sok? Mert könnyen el lehet beszélgetni egy magabiztos emberrel, aki jó kiállású, és ami a legfontosabb, hogy nem fél és nyitott mindenre, egyszóval: magabiztos. Javaslom, hogy ne szorítsd magad korlátok közé, és legyél bátor, mert a céltudatos,határozott emberek érik el, amit szeretnének.

Tehát ha szeretnéd, hogy több barátod legyen: Egyszerűen ne foglalkozz semmivel, csak add önmagadat és legyél felszabadult, hiszen senki sem tilthatja meg Neked! Gondolj ezekre :)

2017. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!