Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy igazán jó barát csinál ilyet?

Egy igazán jó barát csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy találkozót a barátommal, mert már régóta nem találkoztunk. Mondta, hogy este 6 körül hazaért, találkozzunk majd olyan 7 körül, de hívni fog, hogy pontosítsunk hogy hol. A programot is megbeszéltük már. Vártam, hogy felhív, de nem hívott. Ezért hívtam én, de nem vette fel, írtam is neki messengeren, de nem volt fent. Én vártam rá, sminkeltem, felöltöztem és rá vártam. Erre ír fél 11-kor éjjel, hogy bocsi de a pasijával vacsiztak csak elfelejtett szólni. Nagyon nagyon kiakadtam rá!! Ment az osztás, de most valószínűleg ő van megsértődve.
2017. ápr. 10. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

most meleg barátod vagy mi? vagy te vagy leszbi?


max fiúnak sminkeled ki magad, de a barátod mégis a pasijával kajált. Érdekes :D

2017. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!