Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Majd bele rokkanok. Mit...

Majd bele rokkanok. Mit tehetnék? Van jogom bele szólni vagy megmondani a véleményemet?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem esti iskolát. Ott megismerkedtem egy lánnyal akivel nagyon jó barátok lettünk. Közben Ő össze jött egy pasival aki holnap utazik külföldre. A lány be akarja fejezni az iskolát jövő júniusban és utána menni akar a pasihoz külföldre. Nagyon bele éli magát.


3 hónapja van együtt a sráccal. Addig 2-3x találkoznak most már, a modern technika segítségével akarnak távkapcsolatot tartani addig. A lánynak itt van a családja, itt vannak a barátai, külföldön a pasin kívül nem lenne senkije meg itt irodai munkát végezhet, ott meg csak mosogathat. Igaz, ott jóval többért dolgozhat és csak a pénz meg a pasi motiválja.


3 hónapja vagyunk barátok és nekem az egyetlen és legjobb barátom. Nagyon kedvelem és Ő is kedvel. Ezt én nagyon nehezen tudom elviselni, tudom, nagyon gáz, de van mikor éjszakákat sírok át. Én ezekben a Facebookos meg netes marhaságokban nem hiszek, én régi módi vagyok, a személyes kontaktokat szeretem. Ha kimegy évekre akkor a barátságunk véget fog érni.


Ebben tudom, hogy van önzőség is, de sokan egyet értenek velem. Az biztos, hogy el fogok Vele most határozottan beszélgetni, ezen a kérdés nem változtat. Viszont nagyon fiatal vagyok még, jó kiadni :)


22/F, 25/L



2017. ápr. 10. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy bajok vannak veled. Ezt ne úgy vedd, hogy én most beszóltam, hanem úgy, hogy ezt tudatosítani próbálom. Szeretethiány, féltékenység, magányosság, valószínűleg komoly önbizalomhiány, stb... Ezeken komolyan változtatnod kell, különben sose leszel rendben lelkileg.
2017. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!