Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 10 éve járok tisztességesen...

10 éve járok tisztességesen edzőterembe tisztán, a legjobb barátom meg szerekkel 1.5 év alatt lepipált és ő most a hozzáértő. Nagyon zavar! Hogyan léphetek ezen túl?

Figyelt kérdés

Igazi önpusztító életet élt, alkohol napi szinten, pizza-chips, ne törődjünk semmivel. Engem mindig hülyének nézett az edzés miatt, le akart folyton róla beszélni.

Nagyon sokat tudok a témában, 10 éve heti 4 alkalommal lejárok, sokat olvasok, tisztán étkezem. Átlagember számára jó, izmos fizikumom van, naturálon, szerek nélkül többet nem nagyon lehet elérnem.. A barátom egy csaj miatt kitalálta hogy lejár edzeni hirtelen. De nem tette bele a munkát, azonnal a szerekhez nyúlt. Nem is tanult meg rendesen edzeni, le se jár néha csak heti kétszer, ugyanúgy alkoholizál. De a cuccok miatt fejlődik mint a gomba.

1.5 év alatt plakátfiú külseje lett kockás hassal, kerek vállakkal. Most mindenkinél ő a nagy gyúrós, még nekem is mondják hogy kérjek tőle tanácsot ha már nem sikerült 10 év alatt se úgy kinéznem, mint ő! Sajnos senki nem érti hogy melyik fizikum az ami nem naturál (persze ö annak hazudja magát)


Nagyon zavar a dolog! Évek tudása kellett hozzá hogy edzö lehessek, erre ö olyan szépfiú hogy maguktól jöttek hozzá csajok hogy edze öket, mire felkérte a terem hogy legyen hivatalos személyi edzö náluk. 1 év edzés után, 0 hozzáértéssel! A csajoknak is olyan tanácsokat osztogat hogy egyenek salátát, az edzésükre se figyel oda csak facebookozik. A pénzt meg kapja, már több százezret keres havonta ebböl.


Igen, irigy vagyok rá, zavar hogy valaki lenézte ezt az egészet évekig, aztán 0 energia befektetéssel elért mindent.


2017. ápr. 19. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: Szteroidokkal gyakorlatilag edzened sem kell. Még úgy is jobban nézhetsz ki egy 10 éve edzőnél.
2017. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, te sem értessz a témához...
2017. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha te valoban 10 eve edzel becsuletesen akkor te sokkal erosebb vagy nala hiaba vannak neki nagyobb izmai, meg mindig csak azt tudom javasolni alazd meg nyilvanosan mondjuk szkanderban.
2017. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezeknél a csávóknál az a veszély, hogy abbahagyja, mert a lelkesedése kipukkad és nem csak, hogy lemegy róla az izom, ahogy jött, de zsír megy a helyére, mert táplálkozásban nem tud váltani hirtelen.


Aminek persze, ha jó barátod megint csak nem örülhetsz tiszta szívből. Ez egy hülye helyzet. Az a baj, hgoy egy teremben vagytok leginkább.

2017. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!