Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek neki van igaza?...

Szerintetek neki van igaza? Illetve egy igaz barátnak meg kellene engednie ezt? 15/L

Figyelt kérdés

Híresen rossz vagyok kémiából, akármennyit tanulok, egyszerűen nem értem meg, különtanár se segített rajtam, nem bírok jobb lenni hármasnál.

Van egy "barátnőm" aki viszont jó belőle

Megkértem, hogy nézhessem róla a dogákat, mire ő közölte, hogy nem, mert ő sem másol rólam semmit... Én egyébként megengedném neki, és ezt mondtam is, de nem érdekli.

Tudom, hogy nem helyes ezt csinálni, de ha tényleg a barátom, nem kellene ezt megengednie? Ti mit csinálnátok?



2017. ápr. 21. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs, hogy nem tudod megérteni sehogy sem. Akkor a tanárjaid a szarok.
2017. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig engedem hogy lenézze a mellettem ülő, csak azt utálom ha dogaírás közben még hozzám is szól, hogy mondjam el mi a megoldás :/...Amúgy meg vannak ilyen emberek, akik kifejezetten nem szeretnek segíteni a másiknak, még a legjobb barátnak sem...mert nem akarják hogy neki jó legyen...nagy bennük a versenyszellem..azt meg csak "ürügy", hogy azért mert nem helyes....Ki az, aki nem puskázott még soha életében?!
2017. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a barát igenis az aki megpróbál mindenben segíteni, ilyen "baráttal" nem kéne sokat foglalkoznod.
2017. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tom Benko ***** válasza:
48%
Igen, neki van igaza. Azt kérheted tőle, hogy segítsen, magyarázza el, mutassa meg, hogyan, azt nem, hogy engedjen a parzitizmusnak.
2017. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
66%
Én mindig megengedem a barátaimnak, hogy ézzék rólam. Egyszer például irodalom témazáró írás közben mikor nem figyelt a tanár odaadtam az egyik barátnőm ek az irodalom tankönyvet, mert el kellett ül ie és nem volt mellette a táskája. Szerintem a barátnőd igazán segíthetne.
2017. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!