Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SZerintetek ezt jól tette, ti...

SZerintetek ezt jól tette, ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy a ét lány külön osztályba jár, de nagon jó barátnők már hosszú idő óta. És az egyiknek van egy osztálytársa beleszeretett az egyik lányba, csak a lány nem viszonozta az érzéseit. Na közben a fiú és az 1. lány barátnője elkeztek beszélgetni, idővel kavarni. De ez a lány még nagyon az elején megmondta hogy nem akar a k**va lenni aki elveszi a barátnője pasiját meg ilyenek. És most egy ideje veszekszünk(ő és én) hogy az a pasi nem illik hozzá meg minek kezdett ki vele. Ti mit csináltatok volna a 2.lány helyében?
2017. ápr. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek próbáld meg leírni nyugodtabban. Mondjuk nevezd el a lányokat A-nak meg B-nek, és írd le a teljes sztorit, mert én eskü akarok segíteni, de nem értem, mi van :D
2017. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szval akkor van A es B. Es A osztolyaba jar egy fiu akinek megtetszett A. de A nem viszonyozta az erzeseit es osszveszett B vel mert A azt hitte hogy B rakarja eroltetni a kapcsolatot. Na most mikozben a fiu A val probalkozott elkezdett beszelni B vel. Otthagyta A t es most B vel van egyutt. Pedig B azt monsta hogy nem akar vele osszejonni csufsagtol sem meg ilyenek, de megis osszejottek
2017. ápr. 29. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Ha A már egyszer visszautasította ezt a fiút, akkor most szerintem fölöslegesen hisztizik, már hozott egy döntést, ez így késő bánat. Innentől át kell adni a terepet B-nek, és nem is értem, hogy ezzel mi a gond, hiszen A nem érzett a srác iránt semmit, vagy mégis?

Ha A szerelmes a srácba, csak nem vallotta be, akkor próbáljon meg beszélni B-vel őszintén. B is rákérdezhetne, bár joggal hiheti azt, hogy A-nak nem kell a fiú, tehát szabad préda.

Szerintem A-nak és B-nek először tisztázniuk kellene az érzéseiket saját magukban, aztán megbeszélni egymás közt. Akár az is opció lehet, hogy most senki sem jár azzal a sráccal, ha mindkettő szerelmes belé, hiszen a barátság fontosabb. Ha meg csak az egyikük szereti, akkor a másik biztosíthatna neki szabad utat.

Te ki vagy a történetben?

2017. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en csak egy olyan fiu akit B rangatott bele az egeszbe annyi kozom van hozza hogy nagyon joban vagyok mind a kettovel
2017. ápr. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!