Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány barát aludhat együtt?

Fiú és lány barát aludhat együtt?

Figyelt kérdés
Olyan létezik,hogy egy fiú és egy lány barát együtt(nem egy ágyban) alszanak,és nem történik köztük semmi? Főként személyes tapasztalatokat várok,nem levegőbe beszédet. A válaszolókat hálám üldözi :)

2017. máj. 16. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy ágyban is, nincs ebben semmi különös. Tudom, hogy sok embernek a másneműek nagy része potenciális szexpartner és az ágyról is a szex jut eszébe, de nem mindenki ilyen.
2017. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
7-esnak: Értem, amit mondasz, de nálam az nem működik, hogy nem veszem észre a testét, csak a lelke érdekel. barátról is meg tudom mondani, hogy jó csaj/pasi-e, szép a haja, tetszik a kislábujja, mittomén. Sőt, a tesómról is. De ez nem jelent automatikusan szexuális vonzódást. Szép is lenne, akkor minden szimpatikus idegenre rámásznánk az utcán. a szexhez nálam szerelem, de minimum erős szexuális vonzás kell, mert anélkül mi értelme van? Ha csak szimplán szépnek tartok valakit, az még édeskevés. Szóval szerintem a két dolog nem zárja ki egymást: attól még, hogy tetszik a kinézete, simán lehettek csak barátok.
2017. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenek egymásnak - kölcsönösen csúnyának látják egymást - és tényleg csak barátok akkor nem fog történni semmi. De ha legalább az egyik vonzódik a másikhoz akkor előfordulhat próbálkozás.
2017. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha barátok, akkor igen


Ha történne valami, akkor valszeg már rég nem barátok, csak egyik fél sem merte felrúgni a jól működő barátságot.

2017. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Volt rá precedens. 13éves korában ismertem meg. A szemem láttára kupálódott ki. Jó csaj lett nagyon de valahogy nem az esetem. Aludtunk együtt egy ágyban is úgy, hogy egyikünknek sem volt senkije mégse történt semmi. Jókat lehet vele nevetni meg komoly dolgokról is beszélni. Sokszor világította meg csaj szemszögből a kapcsolataim problémáit, nagy segítséget nyújtva ezzel.
2017. máj. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat,a barátnőm egy fiú barátjánál aludt,mert sehogy sem tudott hazajutni,sokat segítettetek abban,hogy ezt meg tudjam emészteni.
2017. máj. 17. 12:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is aludtam együtt lánnyal, közös franciágyon, és egymáshoz sem értünk.
2017. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 lugoka válasza:
Aludtunk már egy ágyban lány baráttal, mivel nem tudtam buli után hazajutni. De mivel barát volt nem történt semmi.
2017. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!