Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg a barátaimnak...

Hogy mondjam meg a barátaimnak, hogy nem szeretnék inni?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen még én szerveztem az ivásokat, a kocsmatúrákat, a bulikat, minden hónapban volt, néha többször is. Én találtam ki, hogy igyunk, én foglaltam le a helyet, én beszéltem meg mindenkivel. Az utóbbi időkben viszont egyáltalán nem élvezem... 3 körül le szoktam lépni, amire 1-2 ember meg is sértődik, de még így is tovább maradtam, mint akartam volna. A pia már nem hat, olyan, mintha vizet innék.

A barátaim viszont mostanában sokat nyaggatnak, hogy menjünk már inni, mivel én nem szervezek semmit, ezért ők próbálkoznak. El is mentem sokszor, de rossz volt. Hogy mondjam el nekik, hogy soha többet nem szeretnék inni és hajnalig maradni? Félek, hogy elveszítem őket...


2017. máj. 25. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervezz másfajta programokat, nem csak ivással lehet csapatot építeni.
2017. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tudom, de ők nagyon be akarnak piálni.
2017. máj. 25. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha másra nem jók, hagyd ott őket, mert csak ezért "barátkoztak" veled.
2017. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyu az a pàlya, hogy én nem iszom többé szeszt. :]
2017. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!