Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság Magyarországon miért...

Manapság Magyarországon miért nem barátkozhat, töltheti együtt az idejét két felnőtt férfi anélkül, hogy homoszexuálisok lennének, vagy rájuk sütnék, hogy azok?

Figyelt kérdés

Miért ilyen korlátolt a társadalom?

Ez csak engem zavar, vagy másokat is?


Külföldi filmekben lehet látni néha, hogy ha két barát nem csak sörözni jár össze, hanem kirándulni, vagy akár moziba, az is totálisan természetes, és senkinek nem jutna ettől még eszébe, hogy melegek...


2017. máj. 28. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen reakciókat inkább csak akkor látok, ha a két srác sülve-főve együtt van, kicsit tényleg mint a szerelmesek. A lányoknál viszont valóban természetesebbnek tartják még ezt a szintet is. Bár egy nőnek a homoszexuális vonzalmat is jobban elnézi a közvélemény, mint egy férfinak. Azt viszont nem tudom, hogy van-e a kettő között összefüggés.
2017. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9 oké, alkatilag nem vagyok egy maszkulin jelenség, és a hangom is vékony... de erről nem tehetek, és ettől még nem vagyok automatikusan homokos...


hajfestés, hehe, ha pisztolyt szegeznének rám, inkább a halált választanám :D

2017. máj. 28. 15:28
 13/16 A kérdező kommentje:
#10 nem, ez egy teljesen általános előítélet, nem irigység van mögötte, hanem ...ostobaság?? - Nem tudom...
2017. máj. 28. 15:31
 14/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én ezt sosem tapasztaltam, pedig nekem gyakorlatilag csak férfi ismerőseim vannak, mert a nők szóba sem állnak velem :D
2017. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyent nem tapasztaltam. Hol élsz?
2017. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ja ez tényleg egy hülyeség és ez szerintem azért van,mert sokan felnek kiálni magukért és ha nem kacagnak ki akkor lefujjozák meg ilyenek :/
2017. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!