Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt úgy hívják kihasználás?

Ezt úgy hívják kihasználás?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel pár éve fényes barátságot ápoltam.Segítettem neki minden egyes bajában és meghalgattam ez pedig fordítva is így volt,az anyukája azt mondta a barátai közül én vagyok a legnormálisabb.

Na aztán jött egy csaj,akivel semmi bajom hisz énis barátnőmnek nevezem.De egyre többet taliztak és a végén azt vettem észre hogy folyamatosan róla beszél,Messengeren küldözgeti a hangfelvételeket,képeket,videókat hogy mit csinálnak.Mindenbe beleavat hogy nem e láttam mert ekkorra beszéltek talit de nem jött időben.

Engem nem az bánt hogy ennyit taliznak sőőt az elején tök örültem mikor küldte a szebbnél szebb tájképeket hova mentek,de a mindennapos csetelésünkből annyi lett hogy másfél hetente én írok rá 1 apró dologért ő meg megfeledkezett rólam és ha ír ritkán akkor is a csajjal kapcsolatos (pl.elment hozzá,sétálnak).

Nemrég megkérdeztem eljön-e velem vásárolgatni egy kajás boltba aztán mondta majd este ír hogy a szülei mit szóltak a tervhez,erre 11-kor kérdezem mivan már?(elérhető volt) aztán mondta nem engedik el,de ha nem írok szépen elfelejti.Tegnap írtam le neki egy bajomat mert tudtam segíteni fog,erre a beszelgetes kozepenel bekuldott csakugy egy hanguzit mikozben hulyeskedik a csajjal es ra se ismertem,sokkal jobb tanacsokat adott..szinte leszart.

Könyörgöm miért vagyok ennek mindig az áldozata?

Énis voltam már sok barátommal sétálni meg ilyenek de eszembe sincs másoknak küldeni képeket hiszen tudom nem érdekli őket vagy esetleg szarul esik neki,csak elintézem annyival majd írok mert elmegyek ezzel meg ezzel ide szia.Mit tegyek?Nagyon ideges vagyok hogy velem mindenki kiszúr.


2017. jún. 5. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hány éves vagy, de sulis korban ez nagyon jellemző. Később is, de ott aztán nagyon.

Ha segíteni akarsz valakinek, akkor utána az lesz az alap, hogy te arra leszel jó, szórakozásra keresnek mást.

Folyamatosan belefutottam ebbe én is. Most ott tartok, hogy aki alapból úgy "ismerkedik", hogy a segítségem kell neki, annak vagy segítek, vagy nem, de nem is próbálok vele barátkozni. Amelyik állítólagos baráton pedig azt látom, hogy le akar húzni, vagy nagyon mással érzi jól magát, azt hagyom, hadd menjen. Jön helyette más. Neked is ezt javaslom, hogy húzz meg egy szintet, amit ha átlépnek, akkor ne hagyd magad.

22F

2017. jún. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!