Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy álljak bosszút egyik...

Hogy álljak bosszút egyik "barátnőmön"aki csak kihasznált?

Figyelt kérdés
Szval van egy csaj kb 7 honapja "joba lettunk"... tegnap megtudtam valakitol hogy vegig kihasznalt... rohadt duhos vagyok ra😠😠😠 es nem csak velem tette/teszi ezt... es kerlek ne mondjatok hogy a bosszu nem old meg semmit meg hogy gyerekes meg hogy majd visszakapja az elettol.... mert nagyon jarna neki valami... rohadtul!!!! Egy olyan amire egy eletre megtanulja hogy nem hasznalhat mi senkit!!😠😠😠😠 veletek volt mar ilyen? Mit csinaltatok? 14/L bocsi az ekezetek miatt de telorol irok. Jah ha ez valamiben segit suliba mellette szoktam ulni

2017. febr. 11. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd levegőnek.az a legfájóbb..először is magadban tudatositsd hogy annyit nem ér neked hogy idegeskedj.ugye ez olyan mintha mérget innál,és várnád hogy ő haljon meg..érezd jól magad,sugározz,mert bármit teszel dühösen,rosszul is elsülhet!attól idegesítőbb nincs ha levegőnek nézed!:)
2017. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keruld a tarsasagat es baratkozz pozitiv kedves emberekkel a bosszuval magadnak is artanal.
2017. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig mar annyora jart az eszem a bosszun😂 es ide ez fog kelleni... mert a levegonek nezest mar kiprobaltam es oda ment mashoz engem meg le se szart... ha meg kell valami persze en vagyok az elso akihez odafut.. aliv varom a kovetkezo alkalmat hogy jojjon es a szemebe mondjam hogy NEM... de tenyleg kene vmi bosszu mert sok emberrel ezt csinalja es ezt nem teheti!!! Ha most nem allitom meg akkor meg csomo ember fog miatta szenvedni...:(
2017. febr. 11. 14:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah es mindenki olyan "nagyra"tartja (eloszor en is) eloszor vicces az emberrel kedves es mond 1 titkot magarol es igy az ember elkezd benne bizni...de ez nem mehet igy tovabb...
2017. febr. 11. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha bosszút állsz is ő nyert..addig amig olyan fontos neked ez az ember hogyléte,az hogy mit csinál,addig ő nyer..az igazi vesztesége az lesz,mikor szépen rájön mindenki körülötte,hogy milyen,és nem marad senkije..ha mindenképp érezni akarsz iránta,akkor sajnáld!csak próbáld ki egy pillanatra,rajta:"Ő egy nagyon beteg ember,rossz személyiség,sokat fog szenvedni emiatt,és lehet a családja sem normális ,hogy ilyen lett.."szóval ő nem fog változni,egyedül te változtathatsz a nézeteden,h gyűlölöd,vagy sajnálod.
2017. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyerekes, nem tudsz bosszút állni, mert erősebb nálad, és képes úgy kicseszni veled, hogy az életben nem hevered ki. Igen, ő egy ilyen ember, azt használ ki akit akar, ha meg van hozzá a tudása.
2017. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. febr. 11. 14:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem tud kicseszni velem... annyira nem eros... csak a szokasos tervet hasznalja mindenkinel. Ami bevalt... tobb nem jut el az agyaig...
2017. febr. 11. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

"Egyebkent nem tud kicseszni velem" már hogyne tudna, néhány napodat már sikeresen elszúrta, ez nem elég kicseszés? Tudod az a baj ezekkel a bosszúállási kísérletekkel, hogy ritkán sikeresek, általuk viszont bebizonyítod, hogy milyen sokat számít neked az illető valójában (mert ha leszarnád, nem pazarolnád bosszúra az idődet és az energiádat).

Az egyetlen bosszú, aminek értelme van, az, hogy nem hagyod magad többet kihasználni, akármiről is van szó.

2017. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lányok, meg az ő "barátságuk"...
2017. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!