Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vetett véget a barátsá...

Jogosan vetett véget a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves lány akit szeptember óta ismerek (én 20 vagyok) és barátok lettünk. Nekem eközben volt egy srác aki tetszett, de senki nem tudott erről. Egy buliban a barátnőm elmondta, hogy ő már két éve szerelmes abba a bizonyos srácba (barátok voltak, sokat beszélgettek, egyszer a koliban a fiúnál aludt, de nem történt semmi sem) azon a bulin és őszintén támogattam barátnőmet (ő nem tudta, hogy nekem is az a fiú tetszik), hogy kettesben lehessen a fiúval,csókolóztak, kézenfogva jöttek vissza a koliba, együtt aludtak, de semmi több. Pár nappal később megbeszélték, és elmondta a srác, hogy ő csak részeg volt és azt hitte a lány is tudja hogy ez csak egy egyszeri kavarás. A lány viszont ezután még jobban elkezdett reménykedni. Én nem mondtam el neki hogy tetszik nekem a srác mert nem akartam zaklatni ezzel, hiszen nem volt köztünk semmi. Viszont pont úgy jöttek ki a dolgok, hogy barátnőm félévre kiment külföldre, pár hétre rá pedig randira hívott engem a srác. A második randi után elmondtam barátnőmnek, hogy alakul valami. Ő ezért megszakította a barátságunkat, mert szerinte én a fiút választottam helyette. Én viszont azt hittem, hogy ha a fiú többször is elmondta neki hogy sosem tekintett rá többként mint barát, de én boldog lehetnék mellette akkor ezt megérti. Szerintetek tényleg ekkora bűnt követtem el?

2017. jún. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj ez úgy van, hogy én most azt mondanám, hogy nem helyes, amit tett a barátnőd, mert nyilvánvaló, hogy neki semmi esélye sincs annál a srácnál, te pedig boldog lehetsz mellette. De lehet ha én lennék a barátnőd helyében, én is ugyanígy tennék. Azért csak gondolj bele milyen érzés lehet ez neki. Van ő és egy srác akibe szerelmes. Már az is elég rossz lehetett neki, hogy a srác nem akart tőle semmit sem. Erre meg az egyik barátnője "ellopja" őt tőle.

Szerintem ez csak ideiglenes harag. Próbálj vele beszélgetni, idővel megenyhül.

2017. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a srác nem tisztességes és veled is megteheti azt amit a barátnőddel,hogy ő "azt hitte csak kavarás"Én a helyedben nagyon kritikusan figyelnèm azt a srácot és ha látszik (idővel) hogy komolyak a szándékai,csak akkor fogadnám a közeledését,nehogy kihasznàljon..A barátnőd meg külföldön èl,hátrahagyta a pasit új életet kezdett innentől kezdve nem te sz a@ tál bele a kapcsolatukba.Emiatt ne legyen bűntudatod.
2017. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már nem hajlandó velem beszélgetni, tehát csak magától juthat el arra a pontra hogy megbocsásson, amire most nem sok esélyt látok.

A srác pedig engem nem hiszem hogy csak kihasználna. Lassan haladtunk, bár nem sok, de már 2 hete együtt vagyunk és a testvérének is elmondta, hogy van valakije.

2017. jún. 5. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Srácból sok van, barátnőből (vagy barátból) jóval kevesebb. A barátnőd nem tudta, hogy ez a srác neked tetszik, hátbaszúrásként fogta fel amit csináltál és ismerjük be, azért ez az is volt. A fiút választottad helyette, ehhez jogod volt, de akkor viseld a következményeket.
2017. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!