Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam, mit tehetnék?

Egyedül maradtam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon rossz passzban voltam, ami sok dolognak köszönhető. Érettségi, családi balhék, stb egyszerre... Rosszul érintett. Hideg és rideg voltam minden barátommal, most teljesen egyedül vagyok :( Hogyan változhatnék meg? Hogy alakítsak ki új kapcsolatokat közel 20 évesen? Nagyon rosszul érzem magam, szeretnék új emberként új kapcsolatokat kezdeni, amikhez már máshogy állnék.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy kezeltétek? Hogy lábaltatok ki belőle?


2017. jún. 7. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

"szeretnék új emberként új kapcsolatokat"



Már meg is találtad a megoldást.

Fontos, hogy tartsd is be.

A régi ugyan megmarad, de egy szellemi tetőtér beépítés lakhatóbbá tesz.

Jól gondolod, hajrá!

2017. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Engem most dobtak ki egy hosszú évek óta tartó hármas barátságból. Igazából vannak itt-ott haverjaim, de nem jövünk ki olyan jól, hogy barátok legyünk vagy pedig van már saját baráti társaságuk. Szörnyen magányosan érzem magam. Ráadásul jön a szünet, meg fogok halni unalmamban. :(
2017. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!